Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

League of Legends: Wild Rift İsim Değiştirme

Wild Rift İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? Tüm League of Legends: Wild Rift oyuncuları, istedikleri takma adı en baştan alamazlar. Bazen bu, adı kullanan başka biri nedeniyle olabilir. Diğer zamanlarda, benzersiz bir takma ad oluşturmamış birine uygun olabilir.

Websesi Aracılığıyla, dünyanın Mobile Legends için en iyi isim yazımızdan ilham bulabilirsiniz. Neyse ki, isterseniz Wild Rift’te takma adınızı kolayca değiştirebilirsiniz. Wild Rift hesabınıza giriş yapın ve Ayarlar’a gidin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift için Telefon


Wild Rift Kullanıcı Adı Değiştirme
Wild Rift Kullanıcı Adı Değiştirme

Wild Rift İsim Değiştirme, Nasıl Yapılır?

Ardından yukarıda gösterildiği gibi Hesap Ayarları’nı seçin ve Riot Games hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Kullanıcı adınız ve şifrenizle Riot hesabınıza giriş yapın. Bir doğrulama kodu istenirse, bulmak için Riot hesabınıza bağlı e-postayı kontrol edin. Giriş yaptıktan sonra, Riot ID’nizin yanındaki kaleme tıklayın ve istediğiniz yeni takma adı ve etiketi girin. Hangi hashtag’i kullanacağınızdan emin değilseniz, rastgele seçebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Akshan


lol de kullanıcı adı değiştirme

League of Legends: Wild Rift’te adınızı değiştirmek bazen karmaşık bir görev olabilir. Kullanıcı adlarını değiştirme nedenleri, gizlilik nedenlerinden sadece oyunda yeni bir kullanıcı adı talep etmeye kadar değişebilir. Ancak, Wild Rift’te isim değiştirmek için bir Riot Games hesabının nasıl kullanılacağına dair bilgi eksikliğinden dolayı. İnsanlar genellikle bunun nasıl düzgün bir şekilde yapılacağı konusunda kafa karıştırıyor. LoL: WR’de isminizi nasıl değiştireceğinizi merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Herhangi bir ücret konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü Wild Rift’te adınızı değiştirmek tamamen ücretsiz. İşte yapabilecekleriniz.

  1. Wild Rift Uygulamasını Açın
  2. Ayarlar’a gidin
  3. “Hesap Ayarları”na dokunun
  4. “Hesap Ayarları”, ayarlar arayüzünün sağ üst köşesinde bulunur.
  5. Bir Riot Games sayfası açıldığında, Riot Games hesabınızı kullanarak giriş yapın
  6. E-posta Doğrulama sürecini doldurun
  7. Doğrulama kodunuz kayıtlı e-postanızda bulunabilir.
  8. Başarıyla giriş yaptıktan sonra Riot ID’nize dokunun.
  9. Yeni kimliğinizi girin (Bu, Wild Rift’teki yeni adınız olacaktır). Aklınızda 4 haneli bir şanslı sayı yoksa, Sloganınızı değiştirmeniz gerekmez.
  10. “Değişiklikleri Kaydet”e dokunun ve mobil oyuna geri dönün.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wild Rift İsim Değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Singed Guide


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER