Loki 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak, Set Fotoğrafları ve Detayları

Loki Sezon 2 Ne Zaman Çıkacak? Yeni Sezon düşündüğünüzden daha erken gelebilir. LOKI 2. Sezon çıkış tarihi Bu haftanın başlarında, fotoğrafçı Isaac Bauman Instagram’da Loki 2. sezon çekimlerinin başladığını duyurdu. Bowman o zamandan beri duyuruyu sildi, ancak Marvel hayranları bunu fark edene kadar değil. Bowman’ın iddiaları, Loki’nin 2. sezonunun çekimlerine başladığına dair birkaç başka raporla da örtüşüyor. LOKI, geçen yılın eleştirmenlerce beğenilen ilk sezonunda canlı aksiyon süper kahraman TV dizisinde başka bir macera için geri dönüyor. Jonathan Majors, Kang the Conqueror’un MCU’suna geri döndü. Sezon 1 finali, MCU’daki birkaç büyük etkinliğe zemin hazırlıyor.

Final ayrıca Loki’nin Marvel Studios’un ilk canlı aksiyon Disney+ orijinal filminin ikinci sezonu için geri döneceğini duyurdu. Şimdi, dizinin Disney+’ta yayınlanmasından bir yıldan fazla bir süre sonra, Marvel hayranları uzun zamandır beklenen Loki güncellemesini aldı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; One Piece 1024 Ne Zaman


Loki Sezon 2 Ne Zaman Çıkacak

Loki 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak
Loki 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Şu an itibariyle Loki 2. sezonunun ne zaman çekileceği belli değil. Loki 1. sezon çekimleri, COVID nedeniyle prodüksiyonun durdurulduğu aylar hariç, Aralık 2020’de tamamlandı. Daha sonra Haziran 2021’de Disney+’ta çekimler. Bu nedenle Loki 2. sezonun çekimlerinin yaklaşık 4 ila 6 ay süreceğini varsayabiliriz. Bu da dizinin büyük olasılıkla Ekim ve Aralık ayları arasında biteceği anlamına geliyor. 2022’nin sonuna baktığımızda, Loki Sezon 2’nin, gösterinin ilk sezon için üretim programına bağlı olarak. Muhtemelen 2023 ilkbahar veya yazında Disney+’da prömiyerinin yapılacağı anlamına geliyor. Bu sürüm aralığı, Loki 2. sezon için çok mantıklı. Diğer yandan Man and the Wasp: QuantumMania, Şubat 2023’te vizyona girecek. Majors’ Kang’ın bu MCU filminde görünmesi bekleniyor. Bu da Loki’nin birinci sezon finalinde kuruluşunu gerçekten takip eden ilk Marvel oyunu olabileceği anlamına geliyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Loki Sezon 2 Ne Zaman Çıkacak sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; 2k22 8. Sezon Ne Zaman