Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LoL 12.22b Yama Notları 2023 Kullanıma Hazır

LoL oyun şirketi, LoL 12.22b yama notları hakkında bilgiler paylaştı. Matt Leung Harrison, resmi Twitter adresinden oyunseverler için paylaştı. Harrison, “İşler oldukça iyi şimdilik. Mühendislik/hata açısından” dedi.

Shaco’nun Canavar Modu Geri Geldi!

Harrison paylaşımında, “Tank Efsaneleri” için aceleci olmadıklarını ve tasarımı için ciddi zaman harcadıklarını anlattı. Radiant Virtue ve Jak’Sho hakkında da çok iyi şeyler ekledi.

Tank Efsaneleri her zaman aceleye getirilmek için tasarlanmamıştır. Örneğin. Radiant Virtue, Jak’Sho (2. olan iyi) Shaco’nun canavar modu geri yüklendi, kuşatma altındaki Tankları veya şampiyonları belirli JG optimizasyonlarıyla (Kindred, Ivern) güçlendiriyor.

Matt Leung Harrison
LoL winterblessed Kostümleri

LoL 12.22b Yama Notları 2023

LoL yama notlarında buff alması beklenenler:

  • Ivern
  • Kindred
  • Amumu
  • Maokai
  • Rammus
  • Shaco

Bu buff’lar henüz kesin değil. Ama oyunun yöneticileri tarafından verilen bilgiler doğrultusunda bazıları kesin diyebiliriz.


LoL Winterblessed Kostümleri Konumuza Göz Atınız


Eşya Güçlendirmeleri ve Nerfler Hakkında Yamalar

Jak’Sho, Radiant Virtue ve Rod of Ages, LoL’da bazı nerfler almak için bekliyorlar. Dahası; Ravenous Hydra, oyundaki AoE şampiyonlarına isabet edecek bir nerf alacak gibi duruyor.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER