Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LOL ADC Kazanma Oranları: Oyunda En Çok Oylanan 10 Şampiyon

LOL ADC Kazanma Oranları Nelerdir? İyi bir ADC, League of Legends’ı mükemmel yapabilir veya bozabilir, ancak takımınızda daha iyi oyuncular varsa, oyunu kazanma şansınız yüksektir. Birçok ADC rol kahramanı oyunu tamamen ele geçirebilir. Aşağıdaki listede Bir çok Elo’da en iyi 12.1 kazanma oranına sahip kahramanlara bir göz atacağız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lol En Yüksek Kazanma Oranı Destek


LOL ADC Kazanma Oranları: En iyi 10 ADC

(10) Akshan

LOL ADC Kazanma Oranı
LOL ADC Kazanma Oranı

(10) Akshan Nasıl Oynanır? %50.33 kazanma oranı ile her seviyede çok güçlü bir kahramandır. Şampiyonun yasaklama oranı normalden biraz daha yüksek, yani %8.8. Akshan, Kog’Maw, Draven ve Vayne’e karşı zayıftır,Aancak Kalista, Xayah ve Tristana’ya karşı çok daha iyi.

(9) Twitch

League of Legends ADC Kazanma Oranı
League of Legends ADC Kazanma Oranı

Doğru eşleşme ile Twitch ölümcül ve oyun içinde ele alınması zor olabilir. Şampiyonluk kazanma oranı %50,43, ban oranı ise %5,3’tür. Özellikle, Twitch, Yasuo, Ziggs ve Akshan’a karşı zayıftır. Daha kolay bir eşleşme istiyorsanız, Kalista, Varus ve Aphelios ile karşılaşmak Twitch için harika bir seçenek.

(8) Kog’Maw

LOL Oyunda En Çok Oynanan ADC
LOL Oyunda En Çok Oynanan ADC

Süper geç oyun yeteneklerine ve etrafındaki doğru desteğe sahip bir kahraman korkutucu olabilir. Sadece %0.6’lık bir yasaklama oranına ve %51.02’lik bir kazanma oranına sahiptir. Kog’Maw, Ziggs, Yasuo veya Miss Fortune’a karşı pek iyi değil. Ancak Kalista, Akshan ve Aphelios’a karşı daha iyi olma eğilimindedir.

(7) Yasuo

League of Legends Oyunda En Çok Oynanan ADC
League of Legends Oyunda En Çok Oynanan ADC

Yüksek hasar tehdidiyle dolu uzun bir geçmişe sahip. %51,19 Kazanma oranı ve %33,5 gibi devasa bir yasaklama oranına sahip. Bu da onu oyundaki en nefret edilen kahramanlardan biri yapıyor. Yasuo Ziggs, Vayne ve Xayah’a karşı zayıftır. Twitch, Kog’maw ve Draven’a karşı harikadır.

(6) Sivir

LOL En iyi Adc
LOL En iyi Adc

Geç oyunun kraliçesi, çılgın itme ve savunma yeteneği ile çoğu zaman 400cs şampiyonu oluyor.. Kazanma oranı %51.21, %1.6 ban oranı neredeyse yok denecek kadar az. Sivir, Ziggs, Twitch ve Jhin’e karşı zayıftır. Ancak Lucian, Caitlin ve Xayah’a karşı çok iyidir.

(5) Jhin

League of Legends En iyi Adc
League of Legends En iyi Adc

%51,21 kazanma oranı ile %11,1 ile en çok oynanan ikinci kahramandır. Jhin, Ziggs, Yasuo ve Vayne karşısında zayıftır. Ama Xayah, Kalista ve Varus’a karşı çok iyidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL En iyi Ormancı


(4) Vayne

LOL VAYNE
LOL VAYNE

Geç oyun canavarı pasifi sayesinde bir tankı kesinlikle yok edebilir ve iyi bir oyuncu ile öldürülemez. Kazanma ve yasaklama oranları sırasıyla %51,38 ve %23,4 olan ispatlar. Vayne, Miss Fortune, Ziggs veya Draven karşısında pek başarılı değil. Ama Calista, Varus ve Lucian’a karşı daha iyidir.

(3) Miss Fortune

LOL Miss Fortune
LOL Miss Fortune

En popüler kahraman, yaklaşık 500.000 oyunu var, %52.44 kazanma oranı ve %8.9 düşük ban oranı var. Onu durdurmak istiyorsanız Ziggs, Yasuo ve Jhin’i deneyin. Ama onunla oynarsanız Aphelios, Kalista ve Varus gibi kahramanlara karşı çok eğleneceksiniz.

(2) Veigar

LOL Veigar
LOL Veigar

Başlangıçta sadece ortada görünüyordu, alt koridorda sıklıkla görülenden daha fazla bu listenin zirvesinde olmayı hak etti. Çünkü Orada büyük başarılar elde etti. Veigar, %53,70 gibi yüksek bir kazanma oranına, ancak yalnızca %3,5’lik bir yasaklama oranına sahip. Ziggs, Ezreal ve Sivir’e karşı zayıftır. Kog’Maw, Tristana ve Lucian’a karşı daha yüksek bir kazanma oranına sahiptir.

(1) Ziggs

LOL Ziggs
LOL Ziggs

Alt koridor şampiyonu, yukarıda bahsedilen Ziggs olan Veigar’dır ve her iki orta koridor şampiyonu da bu rolde başarılı olmuştur. Kazanma oranı %53,83, bu listedeki ikinci en düşük yasak oranı %1,1’dir. Ziggs Aphelios, Kog’Maw ve Samira’ya karşı zayıftır, Vayne Kalista ve Jhin’e karşı çok iyidir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOL ADC Kazanma Oranları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL En iyi Support


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER