Lol Akshan Nasıl Oynanır, Şampiyon Oynanış Rehberi [Orta Koridor]

Lol Akshan Nasıl Oynanır, Şampiyon Oynanış Rehberi [Orta Koridor]
Lol Akshan Nasıl Oynanır, Şampiyon Oynanış Rehberi [Orta Koridor]

Lol Akshan Nasıl Oynanır? Akshan Şampiyonlar Rehberi: League of Legends’ta en yeni orta koridor suikastçısi ve Lol Akshan Mid Oynanış taktikleri. League of Legends’ın son şampiyonu Akshan, nihayet 11.15 yamasında ilk kez gerçek zamanlı sunucuda görünecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Senna


Enlighten the Shuriman Sentinel bir orta koridor suikastçısı olacak. Manevra kabiliyetine güvenen ve kanat mevzileri yaratan çok özel bir donanıma sahip. Akshan bir haftayı aşkın süredir League of Legends test sunucusunda geliştiriciler tarafından hazırlanıyor. Test sunucusuna erişebilen oyuncular onun için standart bir item yapımı ve rün oluşturmuşlardır. Lol Akshan Orta Koridor detaylarını bu yazımızda sizlere aktarıyoruz.

Lol Akshan Nasıl Oynanır? Rün ve İtem Dizilimi

Erken ve orta vadeli oynanışta birçok deney yapıldı.Yayınlanmadan sadece birkaç saat önce topluluk bir fikir birliğine varmış gibi görünüyordu. Bizlerde Topluluğumuzun fikirlerini derledik ve Lol Akshan Nasıl Oynanır? Rünler, İtem dizilimi ve oyun tarzı hakkında tüm detaylarına bu makalede yer verdik.

Lol Akshan Rün:

“Kirli Dövüş”, Vayne’nin “Gümüş Ok”una çok benzer, Aksan’ın rakibe ekstra büyü hasarı vermesine ve düşman üzerinde bir pasif tetikleyebildiğinde bir kalkan kazanmasına izin verir. Temel saldırılar ve yetenekler.

lol akshan nasil oynanir sampiyon oynanis rehberi orta koridor 2
Lol Akshan Rün

Bununla birlikte, Akshan oldukça basittir.

Daha agresif çevrimiçi rakiplerle karşı karşıya kalan oyuncular, oyunun başlarında daha iyi kalmasına yardımcı olmak için Fleet Footwork ve hatta Conqueror gibi diğer rünleri kullanabilirler.

Lol Akshan Rün 2
Lol Akshan Rün 2

Lol Akshan item:

Eşyalar için Aksan oyuncuları standart ADC kritik yapısına çok fazla yatırım yapabilir.Efsanevi seçim Galeforce veya Kraken Slayer olmalıdır.

Lol Akshan item:
Lol Akshan item:

Galeforce ona ekstra hareketlilik sağlayabilse de Kraken, Slayer’ı pasif olarak eşleştirecek ve ona ekstra patlama hasarı verecek. Bloodthirster, The Collector ve Infinity Edge de standart inşaat yolunun bir parçası olacak; ancak, düşman takımında çok fazla tank varsa, oyuncular ölümcül yola meyilli olabilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Lucian


Lol Akshan Mid Oynanış

Akshan’ın yakın dövüş performansı çok rahat bir karakterdir. Menzili ve “kirli dövüş” pasifliği, rakiplerini taciz etmesini ve oyunun başlarında onların önlerine geçmesine olanak sağlayacak. Lol Akshan Mid Oynanış: Orta koridorda daha fazla draft hakkıyla (Dr. Mundo, Gwen ve Viego gibi) kolayca mücadele edebilmesinin nedenlerinden biridir.

Akshan’ın “Kahramanların Dönüşü”, oyuncuların en yenilikçi kanat pozisyonlarından bazılarını oluşturmalarına izin vererek ona harika bir hareketlilik sağlıyor. Bu nedenle oyunun ortasından sonuna kadar Akshan oyuncularının kulvarda sürpriz fırsatlar araması şart.

Akshan, doğru konumlandırma altında tüm düşman ekibini tek başına yok edebilecek yüksek riskli ve yüksek ödüllü bir kit’e sahiptir. Ancak çok zayıftır ve uygun olmayan bir pozisyonda yakalanırsa birkaç saniye içinde HP çubukları tükenebilir:).

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Wild Rift Senna sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL 11.15 yaması


Bu içeriğe oy verin!