Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LOL Arcane Çıkış Tarihi: Fragmanını yayınladı bölümler ve çalışma süresi

LOL Arcane Çıkış Tarihi Ne Zaman? Arcane, Netflix’in League of Legends evrenine dayanan yeni animasyon dizisidir. Dizi esas olarak aynı evrenden iki şampiyona, Jinx ve Vi’ye odaklanacak. Şimdiye kadar, tüm hayranların aldığı sadece küçük parçalar ve bazı yerlerde sızıntılar var.

Ancak League of Legends sonunda tam bir film fragmanı yayınladı ve hayranlar beklemeye değer olduğunu düşündü.

Arcane, uzun zamandır Netflix’in en çok beklenen bölümlerinden biri. Bu nedenle hayranlara film fragmanının yanı sıra bölüm sayısı ile birlikte çıkış tarihi de veriliyor.

LOL Arcane Çıkış Tarihi: Ne Zaman? sinematik fragmanı, animasyon dizisiyle ilgili Ayrıntılar;

Üç perdelik bir anlatı yolculuğunda Piltworth ve zindanda seyahat edin. 6 Kasım’dan itibaren her Cumartesi @Netflix’te #Arcane’in yeni bölümlerini izleyin.

LOL Arcane Resmi Twitter Hesabı

LOL Arcane Ne Zaman? Arcane, 6 Kasım 2021’de vizyona girecek. Bu, League of Legends Dünya Şampiyonası’nın sonu. League of Legends hayranlarının onları devam ettirmek için daha fazla içeriğe sahip olduğundan emin olmak için mükemmel bir zaman. Dizi 9 bölüm olacak. Her bölüm 40 dakika uzunluğunda ve üç bölüm sırasıyla 6, 13 ve 20 Kasım’da yayınlanacak. League of Legends Arcane fragmanı, Vi ve Jinx’in hayatlarına bir bakış sunuyor ve Netflix serisi bu hayatları bu dizide keşfedecek.


LOL Arcane Çıkış Tarihi
LOL Arcane Çıkış Tarihi

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Wolverine PS5 Ne Zaman Gelecek


Buna ek olarak, League of Legends dünyasının en zıt iki şehri olan Piltworth ve Zuan şehrine bu dizi dönecek.

LOL Arcane Dizisi bir bölüm süresi ne kadar sürecek

Piltworth, üst sınıf seçkinlerle dolu lüks ve varlıklı bir şehirdir. Zuan bir suç dünyasıdır ve yalnızca güçlüler hayatta kalabilir. Jinx ve Wi’nin hayatları radikal değişikliklere uğrayacak ve birbirlerine olan güvenleri test edilecektir.

Riot Praeco, her gizli bölümün 40 dakika uzunluğunda olduğunu doğruladı

Jinx ve Vi;


LOL Arcane Ne Zaman
LOL Arcane Ne Zaman

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PS5 Spider Man 2 Çıkış Tarihi


Jinx ve Wei’nin kardeş oldukları daha önce belirtilmişti. Ancak League of Legends oyuncuları, Jinx’in bir suçlu ve Wei’nin adalet için savaşan bir kanun uygulayıcısı olduğunu bilecek ve bu da ikisi arasında ilginç bir etkileşime yol açacaktır.

Bu animasyon dizisi, Wei’nin Jinx’i bir suçlunun hayatından geri getirme çabalarını gösterecek. Arcane’de Jinx ve Wei’nin yanı sıra Caitlin, Jace, Victor ve diğer karakterler de yer alacak. Genel olarak hayranlar Jinx ve Wei’nin hayatları hakkında fikir sahibi olacak ve bu karakterlere bakış açılarını tamamen değiştirecek. Bu eşsiz bir deneyim olacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOL Arcane Çıkış Tarihi? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: God of War Ragnarok PS5 Ne Zaman Çıkacak


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER