LOL ARURF Nedir? ARURF güçlendirmesinin etkileri ve Özellikleri

LOL ARURF Nedir
LOL ARURF Nedir

LOL ARURF Nedir? ARURF veya All Random Ultra Rapid Fire modu, League of Legends’ta öne çıkan bir oyun modudur. Summoner’s Rift’te oynanan bir dizi dönen oyun modunun bir parçasıdır. Oyun Modu, oyuncuların yeteneklerini göndermelerine olanak tanır ve maçlar genellikle yaklaşık 20 dakika veya daha kısa sürer. ARURF, kahramanları rastgele seçtiği için orijinal Ultra Rapid Fire (URF) modunun daha karmaşık bir versiyonudur.

Bir ARURF oyununa başlarken, oyuncular kendilerinin “Müthiş Müthiş Buff Müthiş Takviye” adlı bir buff aldığını görecekler. Bu oyun modunda, hız anahtardır. Ek olarak, şampiyon büyüleri ve yetenekleri çok kısa bekleme sürelerine sahiptir ve sabit bir mana akışıyla desteklenir. ARURF oyunculara sunulalı uzun zaman oldu. Riot Games, ARURF’un 12.2 Yaması’nda bahsedilen diğer Ay Festivali etkinlikleriyle birlikte 26 Ocak’ta geri döneceğini duyurdu.

  • All Random Ultra Rapid Fire (ARURF) modu. Orijinal Ultra Rapid Fire modunun daha kaotik bir versiyonu olan League of Legends’ta tekrar eden bir oyun modudur.
  • Oyun modu hızlıdır ve oyuncuların kısa bekleme süreleriyle beceri ve büyüleri spam yapmasına olanak tanır.
  • Riot Games, ARURF’un Ay Festivali etkinliği sırasında League of Legends’a geri döneceğini duyurdu.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Satın Alma Geçmişi Görme


LOL ARURF Nedir?

Müthiş Takviye, League of Legends’ın oynanış biçiminde bir ton değişiklik getiriyor. Buna hızı artıran. Oyun içi kahraman yeteneklerindeki bekleme sürelerini azaltan istatistikler, Göz Kırpma ve Işınlanma gibi sihirdar büyüleri ve öğeler dahildir. Oyun modu ayrıca dayanıklılığı, hareket hızını ve saldırı hızını artırır. Bir minyon öldüğünde, oyuncunun minyona vurup vurmadığına bakılmaksızın, oyuncu bir parça altın alır. Ayrıca minyona yapılan son vuruş daha fazla altın verir.


league of legends urf nedir
league of legends urf nedir

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valheim kaç Gb


ARURF güçlendirmesinin etkileri

Oyunun bir başka ilginç yönü de, dost kahramanların kullanması için her takımın çeşmesinin dışına bir top yerleştirmektir. Topa atlama, oyuncuların kendilerini seçtikleri bir hedef konuma fırlatmalarını sağlar.

league of legends urf modu
league of legends urf modu

URF, Yeni Yaması’nda League of Legends’a geri döneceğinden. Oyun geliştiricileri, sezon öncesi döneminde oyuna eklenen iki yeni rünün bekleme sürelerini azalttı. Glacial Augment ve First Strike Rune bu sezon Oyun Modunda mevcut olacak. Oyuncular düşman birimlerini kök saldığında, Glacier Augment, düşman birimlerini yavaşlatan üç buzlu yol oluşturur. First Strike, oyuncuların ekstra altın kazanmasını ve ekstra hasar vermesini sağlar.

LOL urf modu
LOL urf modu

ARURF’ta oyunun adı eğlencedir. Oyun Modu bugün 26 Ocak’ta Rift’e geri dönüyor. ARURF’u bekleyen oyuncular ısınmalı ve Q, W, E ve R tuşlarını spam yapmaya hazır olmalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOL ARURF sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Kaç Kişi Oynuyor


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.