LoL Cafe Kostümleri (Açık Kostümler Nelerdir)

LoL Cafe Kostümleri
LoL Cafe Kostümleri

LoL Cafe Kostümleri Nelerdir? Hangi Kostümleri alacağız? Öncelikle bu sistem League of Legends oyuncularını çekmek için yeterli. Yeni başlayanlar için, tüm şampiyonların kilidinin açılmış ve yeni hesaplarda kullanılabilir olması harika! Bu, artık ana kahramanınız 6300 Mavi Öz için normal oyun hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına geliyor. Bunun yerine giriş yapabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz! İkincisi, LoL Cafe‘de oynarken her kahramanın 1 “ücretsiz” görünüm alacağını öğrenince çok şaşırdık. Şimdi, bu deriler sonsuza kadar senin olmayacak.

Bu sistemin çalışma şekli, LoL Cafe‘nin tüm faydalarının ancak orada devreye girecek olmasıdır. Bu, evde hesabınıza giriş yaptığınızda, bu avantajları orada alamayacağınız anlamına gelir. Son olarak, %25 DP takviyesi de faydalıdır. Çünkü yepyeni bir oyuncu değilseniz, bir an önce 30. seviyeye çıkmak ve dereceli oyunlar oynamaya başlamak isteyeceksiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Cafe Nedir


lol cafe açık kostümler, nasıl alınır

Sistemin pratikte nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, burada size kurallarına açık bir örnek vereceğiz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Riot Games’in bir LoL Cafe‘de verdiği her şey sadece aynı LoL Cafe‘de kullanılabilir. Bu sisteme kaydolduğunuzda, hesabınız (veya yeni bir hesabınız) yukarıdaki tüm avantajlardan yararlanacaktır. Ancak, League of Legends’ı evde veya bir arkadaşınızın evindeki bir bilgisayarda oynamaya çalıştığınızda. Artık bu avantajlardan (şampiyonluk görünümleri, XP takviyeleri vb.) yararlanamayacaksınız. Peki ya bu hesapta kendi cildinizi satın alırsanız? Bu da kaldırılacak mı? Hiç de bile! Hesabınızda yaptığınız herhangi bir değişiklik sonsuza kadar orada kalacaktır. Daha sonra evde oynamayı seçerseniz, yalnızca Riot Games’in ücretsiz avantajları elinizden alınacaktır.

LoL Cafe Kostümleri

Görünüşe göre toplam altı şampiyon cafe kostümleri alıyor. Yeni görünümleri olan tüm kahramanların listesi:

  • Gwen
  • Annie
  • Soraka
  • Sivir
  • Bard
  • Vladimir

Herhangi birinin prestijli bir cilde sahip olup olmadığı bilinmiyor, ancak olası değil. Riot hala en azından skin kataloglarına göre bir miktar marka prestiji yayınlamayı planlıyor, ancak bu konsepte gerçekten uyuyor mu? Bizce Kesinlikle uyum sağlıyor yaptığı proje sayesinde bir çok kişiyi oyuna tekrardan çekiyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Cafe Kostümleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Cafe Nasıl Yapılır