LoL Cafe Nedir (Cafe Sistemi) Nasıl Kullanılır?

LoL Cafe Nedir
LoL Cafe Nedir

LoL Cafe Nedir? League of Legends: Riot Games’in yeni LOL cafe sistemi, oyuncuların oynarken tam şampiyonları ve görünümleri oynamasına olanak tanır. Son zamanlarda Riot Games, LoL Cafe adında bir sistem oluşturmaya karar verdi. Bu sistemin ağında oynayan bir oyuncu izinlerini Reddit’te paylaştı. İlk olarak, Türk oyuncular bu Game Net sisteminde oynarken tüm şampiyonların kilidini açacak. Ayrıca %25 kalıcı XP artışı elde edeceksiniz ve hepsinden iyisi, her oynadığınızda her kahraman için 1 ücretsiz dış görünüm açacaksınız. Özel bir özelliği de bu skinlerin ücretsiz özelliklerinin oyuncunun hesabıyla değil. Sistemdeki PC tarafından tanımlanması ve başka bir PC’ye geçiş yapmanız ve diğer skinleri almanızdır. Ancak bu avantajı yalnızca Riot’un LoL Café sisteminde oynarken elde edersiniz. Artık evde veya sistem dışında oynarken bu araçlara sahip olmazsınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Cafe Nasıl Yapılır


LoL Cafe Nedir

LoL Cafe
LoL Cafe

Reddit’te paylaşıldığında, pek çok kişi bu hareketin milli takımın son zamanlarda düşük performanstan kaynaklandı. Bunu gösterdiği Türkiye’deki LoL hareketini tanıtmayı amaçladığına inanıyordu. Türk oyuncular bu büyük avantajlardan, özellikle de ücretsiz skinlerden yararlanarak iyi vakit geçirmiş olmalılar. Pekala, yeni Riot Games’in LoL kafe sistemi Nedir? Bu İnternet kafelerde öncelikli olarak League of Legends oynayan oyuncuların deneyimini yükseltmenin bir yolu oalrak nitelendiriliyor. İşte Lol Cafe Sisteminin müthiş özellikleri;

  • Tüm Şampiyonların Kilidi Açılır
  • Her şampiyon için değişen 1 açık görünüm
  • %25 DP artışı

Temel olarak Riot Games, birden fazla kafeyi LoL oyuncularının evlerindeymiş gibi oynayabileceği LoL kafeleri dönüştürdü. Bu, oyunculara rekabetçi kalmak ve diğerlerine ayak uydurmak için birçok avantaj ve yol sağlar. LoL Cafe Sistemi neler sunuyor?

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Cafe Nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Türkçe Yapma