Lol chati kapatma bug – Yeni Bir Sohbet Hatası Var mı?

Lol chati kapatma bug
Lol chati kapatma bug

Lol chati kapatma bug nedir? Oyuncular ayrıca tüm sohbetlerde ve takım sohbetlerinde komik simgeler yayınlayabilirler. Oyuncular artık League of Legends’taki takımlara ve tüm sohbet özelliklerine erişebilir. Oyunculara sohbet özelliği üzerinde tam kontrol verebilecek bir hata var gibi görünüyor. League of Legends’ta oyuncuların düşman takımdakiler de dahil olmak üzere… Oyundaki herkesi devre dışı bırakabileceği yeni bir sohbet hatası var gibi görünüyor. Bu, toplulukta popülerlik kazanan çok basit bir istismardır. League of Legends sohbeti, oyunda en çok tartışılan özelliklerden biridir. Eh, oyuncuların genellikle oyuncular arasında söyleyecek iyi şeyleri yoktur.

Burası onların fikirlerini, şakalarını ve çok da samimi olmayan açıklamalarını paylaşmaları için bir yer haline gelir. Cemaat bu sözde hatanın bir lütuf mu yoksa bir lanet mi olduğunu tartışıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL için en iyi mouse


Lol chati kapatma bug nedir?

Oyuncular artık League of Legends’daki bu yeni sohbet hatasıyla sohbet işlevi üzerinde tam kontrole sahipler. Oyuncular, söz konusu oyunda her iki takım için sohbeti sohbete “%i:” yazarak devre dışı bırakabilir (tabii ki tırnak işaretleri olmadan). Bu hatayı özel bir oyun lobisinde test ettik. Bir oyuncu bir sohbette %i: yazdığında, takım tüm sohbette bile gönderilen mesajı yalnızca duyabilir ancak göremez. Buna düşman takımındaki oyuncular da dahildir. Oyuncular ayrıca sohbet işlevini tamamen devre dışı bırakmak için aynı istismarı oyun içi arkadaşlarına yönlendirebilir.

Sohbet devre dışı bırakıldığında, oyundaki oyuncular gönderilen mesajları duyabilir ancak sohbette göremezler. Bir kullanıcı, Vandiril’in paylaştığı bir Youtube videosuna, “Ping’leri falan da durdurdu. Yazdıktan sonra gönderilen mesajları hala duyabiliyorsunuz. Bu benim oyunumda gerçekten komik çünkü takım arkadaşlarımızın konuşmayı kalıcı olarak kestiğini düşünüyoruz.”


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lolde toplam kaç kostüm var


Lol Sohbet Hatası Nasıl düzeltilir?

League of Legends’daki bu yeni sohbet hatasının çok basit bir çözümü var. Oyuncular, sohbeti yeniden etkinleştirmek için “%” (tırnak işaretleri olmadan) girebilir. Sadece bir kez yapmanız yeterlidir, her mesajdan önce % girmenize gerek yoktur. Bu ekip sohbetinde işe yaramazsa, sohbet işlevini düzeltmek için tüm sohbetlerde yapmayı deneyin. Ek olarak, belirli bir oyuncu bu istismarı kullandığında, oyundaki diğerleri “%(insert text)” yazabilir. Gönderdikleri her mesaj istismarı kullanan oyuncudan geliyormuş gibi görünür.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lol chati kapatma bug sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Ahri Counterları


Bu içeriğe oy verin!