LoL Ebedi Seti Nedir, Nasıl Yapılır (League of Legends)

LoL Ebedi Seti Nedir? Ebedi seti almaya veya yapmaya değer bir şey midir? Çoğumuz bunun ne olduğunu ve ne amaçla kullanıldığını merak etmişizdir. Bunu en iyi anlatım biçimiyle sizlere aktarmak istiyoruz.

Ebedi Seti gerçekten de çok önemli bir amaç için hizmet eder. League of Legends oyunculara rekabetçi ve oyunun ustalık sistemi bunu iyi bir şekilde birleştiriyor. İşte tam bu noktada isteğe bağlı League of Legends Ebedi Seti devreye girerek. Karakterlerinizle rekorunuzu gerçek anlamda sergilemenize, en sevdiğiniz şampiyonların en iyi performanslarını ve anlarını belgelemenize olanak tanır. Ebedi Seti, belirli kahramanları izleyen isteğe bağlı bir istatistik izleyicidir. Garen’i kaç kez öldürdüğünü veya bir rakibini Thresh ile bağladığını merak ediyorsan, Ebediler bunu gösterecek. Ayrıca Şampiyon Ustalığı ifadenizi yükseltebilir ve Şampiyon kartınızın arkasına bir oyuncu vitrini yerleştirebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL ADC Karakterleri


LoL Ebedi Seti Nedir

LoL Ebedi Seti Nedir
LoL Ebedi Seti Nedir

En sevdiğiniz Ebedileri herhangi bir modun yükleme ekranında ve oyuncu vitrininde sergileyebilirsiniz, ancak ARURF gibi modlar Ebedileri izlemeyi desteklemez. Maç öncesi lobide sıra adının yanında puanlama uygunluk bilgilerini görüntüleyerek hangi sıraların Ebedi Takibi desteklediğini hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Sonsuzluk simgesini görürseniz, sonsuzluğu destekler! Ebedi Setinizde beş dönüm noktasına ulaştığınızda. Tek bir oyun için şimdiye kadarki en iyileri takip eden kişisel bir en iyinin kilidini açabilirsiniz. Örneğin, tek bir maçta en iyi kişisel öldürme sayınız 10 ise. Ve Oyuna bir sonraki girişinizde 11 alırsanız, herkes bu başarının dönüm noktasını görecek! Kilidi açıldıktan sonra, en sevdiğiniz kahramanın ilerleme sekmesinde her zaman zamansız kişisel en iyinizi görüntüleyebilirsiniz.

Lol’de Ebedi Setleri Sizin Başarılarınızı Ölümsüzleştirmek için Var olan Setlerdir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Ebedi Seti Nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; TFT Maç Geçmişi


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.