LoL En İyi Karakter, En Güçlü Şampiyon (Sıralaması)

LoL En İyi Karakter
LoL En İyi Karakter

Her oyunda olduğu gibi Lol için de en iyi karakter listesini görmek isteyen kullanıcılar olduğunu gördük. Lol en sevilen karakterler nedir? En iyi lol karakterleri sıralaması merak ediyor musunuz? Loldeki en iyi hero Ne olabilir? Oyuna yeni başladıysanız bunları bilmek biraz zor olabilir. Ama uzun süredir oynuyorsanız, Herkesin favori karakteri olduğu kesindir. Kendimde uzun süredir LOL Hayranı ve oyuncusu olarak bu oyunda çok fazla saatler geçirdim. E tabi ki de hala geçirmeye devam ediyorum. Kim bilir belki de size şuan bunları yazarken sıralama bekliyorumdur :). Bunu hiç bir zaman bilemeyeceksiniz. Konumuza dönmemiz gerekecekse, Prosedür olarak bu oyunda en iyi karakter diye bir kelime saçma olacaktır. Bu oyunda, sizin için en iyi karakteri belirleme yolu vardır. Bizde bu makalede sizlere bunu sunacağız.

Çünkü LOL Şampiyonlarında En iyi şampiyonlar yoktur. En iyi oyuncular vardır. O halde en iyi oyuncu olmak için gideceğiniz, 1. yol kendi karakterinizi belirlemek ve bu şampiyonda sıralama yakalamaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lol PBE Nasıl Girilir


lol en güçlü karakter

Bizlerin tabirince lolde güçlü bir karakter yaratabilmek için , Doğru tercihler ile oyunda bulunmanız gerekecektir. Yani Yukarıda da belirttiğimiz üzere en güçlü karakter yoktur. En doğru seçimle, En doğru adımlarla alınan ve o adımlarla ilerleyen oyuncuların karakterleri vardır.

LoL En İyi Karakter
LoL En İyi Karakter

Lolde Doğru yoldan ilerleyerek nasıl en iyi şampiyonunuzu belirleyebilirsiniz. Doğru yoldan kastımız, oyuncuların karakter aşamasındaki seçimlerinden bahsediyor. Cambo sağlayarak oyunlarda çoğu zaman inanılmayacak derece bulunan maçlarda geri dönüşü yakalamış birisi olarak söylüyorum.

  1. aşama oyunlarınızda doğru karakteri tercih edin.
  2. oyununuzda takımınız da rolünüzü hiç bir zaman unutmayın.
  3. Kill öldürme, sevdasına bürünmeyin.
  4. Karakterinizin gereksinimleri ne ise ona göre konum alıp, oyunlarınızı karakterinize göre şekillendirin.
  5. İtem seçenekleriniz ve rünlerinizi alacağınız şampiyona göre düzenleyin. Bunu yapan programlar mevcut. Blitz gibi uygulamalardan yararlanabilirsiniz.
  6. Lolde en iyi karakter seçimleri için okumaya devam ediniz.

lol en iyi karakter

Bir kere bu yazıdan herkes şunu anladı ki, Lolde doğru seçimlerle güçlü karakterler yaratabilirsiniz. Bu seçimlerinizde ADC, Support, Top, Mid, Jungl olmak üzere 5 farklı alan vardır. Genel de profesyonel oyuncular her alanda deneyimlidir. Sadece tek bir karakter üzerine yoğunlaşmazlar. Tüm alanlarda tüm şampiyonlarda kendilerini geliştirirler. Tabi buda şu demek olmuyor, Tüm karakterlerde iyiler anlamı olmuyor. Tabi ki de Tüm profesyonel oyuncuların gönüllerinde yatan şahane karakterler vardır. Sizlere Favori karakterlimizi aşağıda listeleyeceğiz. bu karakterler bizim favori karakterlerimizidir.

ADC için En iyi Karakterler; Vayne, Draven, Lucian, Corki

Support için En iyi Karakterler; Rakan, Nautilus, Thresh

Jungl için En iyi Karakterler; Talon, Kha’zix, Ekko, Udyr

Top için En iyi Karakterler; İrelia, Mordekaiser, Teemo, Sett

Mid için en iyi karakterler; Katarina, Fizz, Neeko, Ahri, Zed, Kassadin

Sizde bizimle en iyi favori karakterlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL En İyi Karakter sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Dil Değiştirme


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.