Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LOL En iyi Ormancı: En Yüksek Kazanma Oranı olan JUNGLE

LOL En iyi Ormancı Hangisidir? League of Legends’taki tartışmasız en önemli karakter. Oyunu iyi anlamak başarının anahtarıdır. Ancak daha düşük seviyelerde genellikle kahramanların kontrolü ele geçirdiğini ve bir miktar öldürdüklerinde oyuna devam ettiğini göreceksiniz.

Herkes League of Legends’ta en iyi olmak ister. Her zaman ana karakterleriniz olarak 2-3 şampiyon seçmeniz ve bu şampiyonlarda çok iyi olmanız önerilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL En iyi Support


LOL En iyi Ormancı: En Yüksek Kazanma Oranı olan JUNGLE

(10) Mordekaiser

LOL En Yüksek Kazanma Oranı olan JUNGLE
LOL En Yüksek Kazanma Oranı olan JUNGLE

Bu şampiyon popüler görünmüyor, muhtemelen gerçekten de oynamadığı için, kazanma oranı 51.75, ancak banlanma oranı %11,1’e kıyasla oldukça yüksek. Trundle, Diana ve Lilia’ya karşı yenilebilir ama Shyvana, Olaf ve Qiyana’ya karşı mükemmel oyun sergiler.

(9) Warwick

League of Legends En iyi Ormancı
League of Legends En iyi Ormancı

Warwick, %51,85’lik bir kazanma oranına sahip. Ancak %17’lik bir banlanma oranıyla bu listede 9. sırada yer alıyor. Ancak Warwick, Amumu, Trundle ve Lillia’ya karşı yenilebilir. Ama Qiyana, Rengar ve Rek’Sai’ye karşı mükemmel oyun sergiler.

(8) Lillia

League of Legends En iyi Jungle
League of Legends En iyi Jungle

Lillia, %52.14’lük iyi bir kazanma oranı ve %1’lik küçük bir yasaklama oranı ile çok popüler. Master Yi, Diana ve Zach’e karşı zayıftır, ancak Qiyana, Evelyn ve Jax’a karşı mükemmel oyun sergiler.

(7) Diana

LOL DİANA
LOL DİANA

Diana daha popüler. Kazanma oranı %52,18, yasaklama oranı ise sadece %4’tür. Shyvana, Amumu ve Master Yi gibi şampiyonlara karşı zayıf. Ancak Qiyana’nın Rengar ve Rek’Sai’ye karşı performansı mükemmeldir.

(6) Vi

LOL En Yüksek Kazanma Oranı olan Ormancı
LOL En Yüksek Kazanma Oranı olan Ormancı

Vi bu listedeki 6. seçim ve kazanma oranı da %52.37 ile çok iyi. Sadece %4.1 yasaklama oranı var. Amumu, Lilia ve Trundle’a karşı zayıftır. Vi, Lee Sin, Nidalee ve Rengar’a karşı mükemmel oyun sergiler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Açılmıyor


(5) Master Yi

LOL Master Yi
LOL Master Yi

Bu kahraman, %52,72’lik bir kazanma oranıyla, listedeki en yüksek 9. Şampiyondan neredeyse iki kat daha sık seçilir. Ancak %48,2’de yaklaşık %50 yasaklanma oranına sahiptir. Rammus, Amumu ve Trundle’a karşı zayıftır. Ancak Rengar, Nidalee ve Olaf’a karşı mükemmel oyun sergiler.

(4) Rammus

LOL Rammus
LOL Rammus

Rammus’un %53,45’lik bir kazanma oranı vardır ve nadiren %3,6’da yasaklanır. Lilia ve Amumu’nun Trundle’a karşı zayıftır. Ancak Rengar, Rek’Sai ve Zed’e karşı mükemmel oyun sergiler.

(3) Zac

LOL Zac
LOL Zac

Zac’in %53,49 gibi çok iyi bir kazanma oranı vardır. Ancak %0,8’lik çok düşük bir yasaklama oranı mevcuttur. Bu listedeki en düşük oran Zac şampiyonumuza aittir. Rammus, Lillia ve Amumu’ya karşı zayıftır. Rammus, Rengar, Rek’Sai ve Zed’e karşı mükemmel oyun sergiler.

(2) Amumu

LOL Amumu
LOL Amumu

Amumu, birinciye göre %13 galibiyet, %54.06 kazanma oranı ve %2,5 yasaklanma şansı ile bu listede ikinci sırada yer alıyor. Zac, Lilia ve Trundle’a karşı zayıftır, ancak Rek’Sai, Qiyana ve Rengar’a karşı mükemmeldir.

(1) Trundle

LOL Trundle
LOL Trundle

Trundle da bir kez daha en iyi 1 numaralı ormancı. Kazanma oranı %54.19, yasak oranı %4.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOL En iyi Ormancı Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Zeri bot lane


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER