Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LOL En iyi Support Destek Şampiyonu (League of Legends)

LOL En iyi Support Destek Şampiyonu Nedir? League of Legends topluluğundaki birçok oyuncu, oyundaki en önemli rolün desteğin olduğunu iddia ediyor. Bunun nedeni, önemli ultiler oynayarak veya sadece takımı kalkanlar veya iyileştirmelerle canlı tutarak takım kavgaları yapabilir veya bozabilirler.

Bu karakterle ilgili şaşırtıcı bir şey, tanklar, yüksek hasarlı AP kahramanları veya. AD’nin yanı sıra şifacılar veya kalkanlar ve hatta bazen suikastçılar olabilmeleridir. Iron’ın League of Legends’taki en iyi 10 desteğine bir göz atalım:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Açılmıyor


LOL En iyi Support Destek Şampiyonu (League of Legends Karakteri)

(10) Rell

LOL En iyi Destek Şampiyonu
LOL En iyi Destek Şampiyonu

Rell, minimum 51.53 kazanma oranıyla bu listede ilk 10’dan çıkan ilk kişi oldu. Yüksek kazanma oranına rağmen, askıya alınma şansı sadece %0,4’tür. Maokai, Shako ve Lowe karşısında kötü, ancak Janna, Vex ve Karma’ya karşı mükemmeldi.

(9) Veigar

LOL En iyi Destek
LOL En iyi Destek

Bu kahraman, kazanma oranını sonsuza kadar artırabilen, yasak oranını %51,64’e kadar çıkarabilen ve %5,2’ye kadar düşürebilen. Ancak Maokai, Nami ve Swain için kötü, ancak Neeko, Braum ve Leona için iyi olan bir yüksek hasarlı AP karakteridir.

(8) Lux

LOL En iyi Support Şampiyonu
LOL En iyi Support Şampiyonu

Lux S+ şampiyonu, kazanma oranı %52,47’sinin neden çok iyi olduğunu açıklıyor. Bu, Vel’koz, Zilean ve Maokai için iyi olmayan ama Neeko, Yuumi ve Galio için iyi . %37.4’lük. Çok yüksek bir yasaklama oranıyla dengeleniyor.

(7) Blitzcrank

LOL En iyi Destek Şampiyon
LOL En iyi Destek Şampiyon

Alt kademelerde her zaman tehlikeli bir kahraman olmuştur. Çünkü kancası, flaşı olmayan bazı kahramanlar için kesin bir vuruştur. %53,36’lık Kazanma oranı bulunur. Yalnızca %30,5’lik bir yasaklama oranına sahip olmakla kalmaz. Bunun nedenini de gösterir.

(6) Sett

League of Legends En iyi Karakteri
League of Legends En iyi Destek

Sett çok güçlü bir kahraman. %53.82 kazanma oranıyla kanıtlandığı gibi, ayrıca çok yüksek bir %17.6 yasaklama oranına sahip. Sett Singed, Nautilus ve Alistar ile ct’leyebilir. Ancak Teemo ona karşı durabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Zeri bot lane


(5) Zyra

LOL En iyi Destek Karakteri
LOL En iyi Destek Karakteri

%53,91 kazanma oranına sahip yüksek hasarlı bir AP kahramanı, ancak oldukça düzenli oynamasına rağmen yasaklama oranı sadece %3,5’tir. Maokai, Teemo ve Braum’a karşı kötü ama Anivia, Alistararakan’a karşı iyiydir.

(4) Amumu

lol en iyi support destek sampiyonu league of legends 8

Amumu %54.06 kazanma oranı vardır. Düşük seçme oranını yansıtan %2.4’lük düşük bir yasak oranı var. Zoe, Braum ve Galio’ya karşı kötü oynuyor ama Anivia’ya karşı iyi, Teemo Tariq ile harika performanslar gösterebilir.

(3) Swain

League of Legends En iyi Support
League of Legends En iyi Support

Swain her zaman güçlü bir destek seçeneği olmuştur. Swain %54.07 Kazanma oranına ve çok nadir yaptığı seçimler nedeniyle çok düşük bir yasaklama oranına sahiptir. Amumu, Neeko karşı %3.8’lik düşük bir kazanma performansına sahiptir.

(2) Brand

lol en iyi support destek sampiyonu league of legends 10

Listedeki 2 numara, Elosunda Shaco, Amumu ve Xerath’a karşı çok popülerdir. %54,81 Kazanma oranı ve %19,2 ba oranına sahiptir. Ancak Vex Yuumi’ye karşı iyidir.

(1) Shaco

lol en iyi support destek sampiyonu league of legends 11

Destek kralı Shaco, %56.17 gibi yüksek bir kazanma oranına sahip. %23,1 Gibi devasa bir yasaklama oranına sahip. Ancak bu şampiyonu durdurmak istiyorsanız Veigar, Nami veya Blitz’i seçmeyi deneyin. Ama Vel’Koz, Rell ve Zyra’dan kaçının.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOL En iyi Support Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Nasıl Oynanır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER