Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Lol Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu: Hatası Çözümü

Lol Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Ne demek? League of Legends Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata ne anlama geliyor? Bir League of Legends oturum açma işlemi sağlarken Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata karşı karşıya gelmek nedir? En kötü ihtimalle gerçekleşebilir ve diğer oturum açma hataları gibi planlı MOBA kaotik oturumunuzu durdurabiliriz. Bunun için çözüm veya geçici çözüm var mı? Cevaplayacağımız soru bu. League of Legends hakkında bildiğimiz her şey burada. Beklenmedik Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata ve bunu düzeltmenin bir yolu olup olmadığını merak ediyorsanız doğru yere geldiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Otp Ne Demek LOL


Lol Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu, Hatası

Beklenmeyen bir hatayla karşı karşıya geldiğinizde endişelenmenize gerek yok. League of Legends giriş oturumunda aldığınız hata tam olarak: “Giriş oturumunda beklenmeyen bir hata, lütfen tekrar deneyin.” Gibidir. Pek yardımcı olmadı, değil mi? Ayrıca, tekrar tekrar giriş yapmaya çalışmak pek bir şey yapmıyor gibi görünüyor. Ancak birden fazla kullanıcı için League of Legends Beklenmeyen Bir Hata Oluştu ortadan kaldırmak için kanıtlanmış bir çözüm var. Bu düzeltme aşağıdaki adımları içerir:

  • İstemcinizi normalde yaptığınız gibi yükleyin ve oturum açın.
  • Giriş hatası mesajı görünmeden önce oyunu kapatabileceğiniz küçük bir pencere olduğuna dikkat edin.
  • Bu kısa pencerede, normalde istemciyi kapatan X düğmesine tıklayın. Çıkma veya oturumu kapatma seçeneklerine sahip olmalısınız.
  • Oturumu Kapat. İstemci şimdi yeniden başlamalı ve oturum açma çalışmalıdır.

Geliştirici Riot Games, destek sitesinde League of Legends için Beklenmeyen Bir Hata Oluştu hatasına aşağıdaki çözümü yayınladı:

  • İstemcide Alt+F4 tuşlarına basın ve Çıkış yerine Çıkış’a tıklayın.
  • Görev yöneticisini açmak ve tüm RiotClientServices.exe örneklerini ve tüm LeagueofLegends.exe örneklerini kapatmak için Ctrl + Shift + Esc tuşlarına basın
  • League of Legends (veya Riot Games!) istemcisini yeniden açın ve tekrar giriş yapın.
  • Hala bazı sorunlar yaşıyorsanız, lütfen bu adımları tekrarlayın ve “KillerServiceNetwork.exe” programını kapatın. Çünkü bu program çevrimiçi yayınınızın bant genişliğine öncelik verecek ve League of Legends bant genişliğini azaltarak bağlantınızın kopmasına neden olabilir.

Yukarıdaki adımları izlemek, istenmeyen League of Legends beklenmedik oturum açma hatalarını kaldıracak ve MOBA maskaralıklarınızı alacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lol Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Hesap Bakma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER