Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LoL Hesap Bakma, Nasıl Yapılır? Tüm Detaylar…

LoL Hesap Bakma, Nasıl Yapılır? League of Legends en iyi 5 istatistik sitesi. League of Legends, çok fazla bilgi gerektiren ve her zaman güncel olan bir oyundur. Rakibiniz üzerinde bir bilgi avantajınız varsa, kazanma ihtimaliniz en yüksek ihtimaldir. Şu anda en çok hangi eşyaların satın alındığını. Mevcut olduğunu ve ayrıca hangi kahramanın her rolde en iyi performansı gösterdiğini bilmek. Size hakimiyet hakkında fikir verecektir. Lig sürekli değişen bir oyundur. İster yeni meta veriler, isterse mevcut meta veriler için küçük bir güncelleme olsun, her yama yeni bir şey ortaya çıkarır. Bu istatistikleri oyun içinde doğru bir şekilde takip etmenin pek çok yolu yoktur.

İşte burada bir web sitesi devreye girer. League of Legends istatistik sitesi, internetin ziyaret etme şansına sahip olduğunuz en faydalı kısmıdır. İster acemi ister deneyimli bir oyuncu olun. Bu sitelerde oyunun mevcut durumu hakkındaki anlayışınızı geliştirmek için her zaman değerli bir şeyler vardır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Mid Heroları


LoL Hesap Bakma

Birçoğu varken, oyunu anlamanıza ve becerilerinizi daha da geliştirmenize yardımcı olacaklarını umarak. League of Legends için en iyi 5 istatistik sitesini derledim. O halde listemizle başlayalım. (Feragatname: Bu sitelerin çoğu benzer hizmetler sunar. Belirli bir sırayla listelenmezler, hangisinin kullanılacağını seçmek yalnızca bir tercih meselesidir.)

OP.GG

LoL Hesap Bakma
LoL Hesap Bakma

OP.GG benim sıralama ilerlemesini takip ederken en sık kullanılır. .Basit bir ortak kullanıcı arayüzü ve tasarımı ile kullanımı çok basittir. Bu siteyi kullanarak oyundaki her sunucuda herhangi bir sihirdarı arayabilirsiniz. Oyun geçmişlerine göz atabilir, en çok oynanan kahramanlarını görebilir ve hatta önceki sezonlarına göz atabilirsiniz.

Leagueofgraphs.com.GG

LoL Profil Bakma
LoL Profil Bakma

Lig grafikleri çok detaylıdır. _ Ciddiydim. Aklınıza gelebilecek her şey oradadır ve son oyunlarınız hakkında harika bilgiler sağlamasıyla bilinir.

U.GG

LoL Geçmiş Bakma
LoL Geçmiş Bakma

UGG, mevcut meta verileri görüntülemek için bir web sitesidir. Herkesin favori sitesinde en iyi seçimler, kazanma oranları ve mevcut yamayla ilgili diğer istatistikleri içeren harika bir derecelendirme listesi vardır.

Blitz.GG

LoL Maç Bakma
LoL Maç Bakma

Sitenin adı Blitz.gg (hala güncel ama eskimiş), neredeyse Leagueofgraphs ve U.GG ile aynı.

Lolalytics.com

LoL Karşılaşma Geçmişi Bakma
LoL Karşılaşma Geçmişi Bakma

Lolalytics temelde yine eskisi ile aynıdır. Sık kullandığınız kahraman seviyelerinin bir listesinin yanı sıra son yama notlarının, değişikliklerin ve kahraman güncellemelerinin bir dökümünü sağlar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Hesap Bakma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Ap Ne Demek LoL


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER