Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LOL Jungle Heroları (2022) Listesi | En iyi Ormancı

LOL En iyi Jungle Heroları Nelerdir? League of Legends’daki en iyi ormancı bilgilerine yönelik rehberimiz, mevcut sürümdeki en iyi ormancıları kapsar. League of Legends’ta oynayabileceğiniz en ilginç ve zorlu rollerden biri ormancı. Bu benzersiz karakter, ağaçlara gizlenmiş tarafsız yaratıkları güçlendirmekten. Baskınlarda takım arkadaşlarınıza şeritlerinde üstünlük sağlamalarına yardımcı olmaktan. Veya sadece diğer taraftaki Ormanlar taciz etmekten savaş alanında etkinizi göstermenize olanak tanır.

Dünya üzerinde en çok oynanan oyunlar listesinde yer alan LOL. Kendi içerisinde kusursuz olan kurgu ve karakter tasarımları ile ön plana çıkar. Özellikle eklenen son sürüm sonrasında en çok ilgi ise Lol Jungle heroları üzerinde yoğunlaşmıştır.

Özellikle son dürümde orman koridorunun önem kazanması, lol jungle herolarını da ön plana çıkarmıştır. Bu sebeple oyun severler lol jungle heroları hakkında daha fazla ve ayrıntılı bilgiye sahip olmak istemişlerdir.

Haritalarını karıştırarak takım oluşturun. Özellikle yeni başlayanlar için anlaşılması kolay bir karakter değil. İster oyunda yeni olun, ister deneyimli bir kıdemli olun, bu rol için en iyi kahramanları seçtik. Ayrıca bu şampiyonlarla başlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçlarımız var. Her durumda ne bekleyeceğinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için bunları yeni güncellenen video rehberimize ekledik.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi LOL İsimleri


LOL En iyi Ormancı

League of Legends’daki bazı kahramanlar diğerlerinden çok daha güçlüdür. Ormancılar için hangi kahramanın daha iyi olduğuna karar verirken göz önünde bulundurulması gereken birden fazla faktör vardır. En önemli ve bariz olan şey, şampiyonun baskın yapmakta. Öldürmeleri güvenceye almakta mı yoksa takım arkadaşlarına bunu yapmasına yardımcı olmakta mı iyi olduğudur. Ancak perde arkasında işler karmaşıklaşıyor.

İnternet hızı, istila baskısı ve makro hareketlilik, düşman ormancısına ayak uydurmak için dikkate alınması gereken hususlardır. En iyi orman şampiyonları her şeyi yapabilenlerdir. Bu en iyi şampiyonlar listesi birçok şeye göre değişebilir. Bazen meta, oyuncu tercihi dışında belirgin bir neden olmadan değişir, ancak genellikle küçük veya büyük olsun. Ani bir değişikliğin arkasında bir tür denge güncellemesi vardır. Ayın en ateşli şampiyonlarına ayak uydurmak zor olabilir, o yüzden bunu sizin için yapalım.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lol Karşı Takıma Bakma


LOL Jungle Heroları 2022 Listesi

İşte Aradığını Lol Ormancı Heroları Listesini Sizler için derledik.

#1 Ekko

LOL en iyi Jungle Heroları

#2 Elise

#3 Master Yi

#4 Olaf

#5 Evelynn

#6 Kha’Zix

#7 Kayn

  1. Lee Sin: Kadim dövüş ustalarından biridir. Son sürümden sonra en çok tercih edilen jungle herolar arasında yer alır.
  2. Hecarim: İnsan ve hayvan karışımı korkunç bir görünüşe sahiptir. Ciddi bir nerf almıştır. Gücünü kaybetmiş olsa da birtakım özellikleri nedeniyle hala tercih edilmektedir.
  3. Lillia: Son versiyonunda sahip olduğu bufflar sayesinde en çok tercih edilen jungle karakter olmayı başarmıştır.
  4. Nidalee :Vadinin hırçın ormancısı olarak bilinir. Eski gücüne sahip olmasa da mızrak atışları nedeniyle hala tercih edilmekte.
  5. Kayn: Gölge büyüsünün en güçlü kullanıcısıdır.
  6. Jax: Son silah ustası olması nedeniyle oldukça önemli bir karakterdir.
  7. Khazix: En güçlü ve usta suikastçılardandır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOL Jungle Heroları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lol MMR Hesaplama


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER