Lol Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır? [Riot Games]

Lol Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır? [Riot Games]
Lol Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır? [Riot Games]

Lol Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır? Riot Games’in en popüler oyunlarından biri olan League of Legends kullanıcı adı değiştirme ayrıntılarını sizler ile paylaşacağız. Oyunu Oynarken kullanıcı adınızdan memnun kalmayabilirsiniz. League of Legends kullanıcı adını değiştirmek zor bir iş değildir, bu nedenle tatminsiz ve sıkıcı takma adlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Bu yazımızda çok basit bir işlem olan LoL kullanıcı adının nasıl değiştirileceğini anlatacağız. LoL kullanıcı adı nasıl değiştirilir? LoL’de kullanıcı adınızı değiştirmek ücretsiz bir işlem değildir. Kullanıcı adınızı değiştirmek isterseniz 13900 Mavi öz veya 1300 Riot Puanı ödemeniz gerekmektedir.

Bu yüzden kullanıcı adınızı değiştirmeye karar verirken dikkatli bir şekilde düşünmelisiniz. Aksi takdirde, geri alınamayan ödemeler yapacaksınız. Bu makale sizlere Riot Games kullanıcı adı değiştirme adımlarını aktaracaktır.


Lol Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır
Lol Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi Lol Karakterleri


“Riot Games” Lol Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Riot Games LoL kullanıcı adı değiştirme aşağıdaki gibi değiştirilir:

  • Öncelikle Riot Games resmi sitesine giderek kullanıcı adınız ve şifrenizle Riot hesabınızda oturum açın.
  • Sonra “Hesap” kısmına tıklayın.
  • Hesap kısmında bulunan “Sihirdar Adı Değişimi” seçeneğine tıklayın.
  • Açılan pencerede “İstenen Ad” bölümüne kullanmak istediğiniz yeni adı yazın.
  • “Adı Kontrol Et” seçeneğine tıklayarak seçtiğiniz ismin kullanılabilir olup olmadığını kontrol edin. Eğer isim kullanıma uygunsa “Tebrikler, istediğin ad kullanılabilir!” yazısı ekranda görünür.
  • Son olarak kullanıcı adı değişikliği için gereken 13900 mavi öz veya 1300 RP’yi ödeyin. Ödemeyi yapmadı

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: League of Legends 11.15


riot kullanıcı adı değiştirme

Oyun yeniden başladıktan sonra yeni kullanıcı adınızın geldiğini göreceksiniz. Yeni bir isim almadıysanız, lütfen oyunu kapatıp yeniden açın. Hala bir değişiklik yoksa lütfen durumu LoL destek ekibine bildirin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. League of Legends kullanıcı adı değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek


Bu içeriğe oy verin!