LoL Kullanıcı Adımı Unuttum, Nasıl Öğrenebilirim?

LoL Kullanıcı Adımı Unuttum
LoL Kullanıcı Adımı Unuttum

LoL Kullanıcı Adımı Unuttum, Nasıl Geri Alabilirsiniz? League of Legends’ta adınızı nasıl değiştiririm League of Legends adımı nasıl değiştiririm? Birbirini engelleyebilecek hesapları kontrol edin. Her ikisi de aynı e-posta hesabına bağlıysa, sizin için onları listeleyen bir e-posta almış olmalısınız. Önce web sitesindeki alternatif hesaplarınıza/PBE’lerinize giriş yapın ve bunları güncelleyin. Tüm birincil ve ikincil hesaplarınız güncellendikten sonra (yine PBE’yi unutmayın), birincil hesabınıza tekrar giriş yapın.

Dünyada bu hesap adına sahip tek kişi sizseniz, artık açılır pencereyi görmemek için engellemeyi kaldırmalısınız. Birden fazla sunucuda (PBE dahil) League of Legends’a kaydolursanız, her hesabın benzersiz bir ada sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Yukarıdaki adımları tamamlayarak, artık sihirdar adınızı değiştirebilmeniz gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Hesap Şifre Değiştirme


LoL Sihirdar Adı Değiştirme

LoL Sihirdar Adı Değiştirme
LoL Sihirdar Adı Değiştirme
  1. Mağazayı açın ve Hesap düğmesine tıklayın (arkasında dişli simgesi olan profil).
  2. Görüntülenen öğeler listesinin altında Sihirdar Adı Değişikliği’ni seçin.
  3. Adınızı yazın ve Adı Kontrol Et düğmesine tıklayın.
  4. Yeni adınız mevcutsa, ad değişikliğini tamamlamak için satın alma yöntemini (İsyan noktası veya Etki puanları) seçin.
  5. Yeni adınız, PVP.net’e ve forumlara tekrar giriş yaptığınızda geçerlilik kazanacaktır.

LoL Kullanıcı Adımı Unuttum, Değiştirme İşlemi

Kullanıcı adınızda küçük değişiklikler yapmak istiyorsanız, bunu ücretsiz olarak yapmanın bir yolu var – hatta herhangi bir mavi öz kullanmadan! Bu nedenle, The_LoL_Expert iseniz ve bir LoL Expert olarak tanınmak istiyorsanız, kullanıcı adınızı değiştirmek için şu adımları izlemeniz gerekecektir:

LoL Kullanıcı Adımı Unuttum
LoL Kullanıcı Adımı Unuttum
  1. Riot Games destek sitesini açın
  2. İstek tipinde “Genel Soru” yu seçin
  3. Konuya “Sihirdar Adı Değişikliği” yazın
  4. Eski kullanıcı adınız ve istediğiniz yeni kullanıcı adı ile birlikte açıklamadaki sorununuzu açıklayın

League of Legends’ta sihirdar isimleri için bazı temel kurallar vardır. Çoğu zaman League of Legends adınızı değiştirmek için hiçbir neden yoktur. Ancak çatışma zamanının geldiğini biliyoruz ve muhtemelen takımınıza uygun bir isme sahip olmak isteyeceksiniz, bu nedenle süreci gözden geçirmek istiyorsunuz. Adın “nefret söylemi, karalama veya küfür” içermesi ve “hakaret, grotesk görüntü ve ağır kabalık içermesi” gibi bazı durumlarda. Kullanıcı adınızın değiştirilmesi gerekebilir. Adınızı bildirebilir ve hesabınızı tamamen kaybedebilirsiniz, bu nedenle kullanıcı adınızı değiştirirken akıllı olun.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Kullanıcı Adımı Unuttum sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Profil Bakma