LoL Ligler Ne Zaman Sıfırlanıyor – Derece Sıfırlanması Detayları

LoL Ligler Ne Zaman Sıfırlanıyor
LoL Ligler Ne Zaman Sıfırlanıyor

LoL Ligler Ne Zaman Sıfırlanıyor? işte birazcık derecelerin sıfırlanması hakkında bir kaç bilgi… Yeni sezon geldi çattı ve hesabımızı unranked durumuna geri getirdi. Bu sıfırlama, sezonunuzun nasıl ilerlediğine bağlı olarak bazı insanlar için iyi, bazıları için kötü olabilir. Riot, büyük sezon öncesi değişikliklerinin neden olduğunu açıkladı. Değişiklik uygulanmasına izin verdiği için sezon başına bir sezon öncesi ve bir sıralama sıfırlaması yapmayı tercih ediyor. Ayrıca şanssızlığı ya da uzun bir ara vermiş olan oyuncuların boş bir şekilde yeni bir adım atmayı denemelerini sağlar.

Bu makale, sezon öncesi ve yeni sezonlar için sıralama sıfırlamalarının ve sıralamalarının tüm nüanslarını kapsayacaktır. Oyuncu tabanını çok hayal kırıklığına uğratan sıralama sıfırlamalarıyla ilgili birçok yanlış anlama oldu. Her sezon öncesi, sıralamaları birkaç ay içinde sıfırlandığı için oyunu yarı ciddiye alan troller ve oyuncularla dolu. Bazı yaygın yanlış anlamaları ortadan kaldıracağız ve yeni sezon ve sıralama sıfırlama hakkında bilmeniz gereken her şeyi bildiğinizden emin olacağız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: lol pbe indir


Derece Ne Zaman Sıfırlanıyor

Neden Bu kadar önemli….

Evet, League of Legends’ta sezon öncesi dereceniz önemlidir. Gelecek sezonun başında sıfırlansa bile, sezon öncesi dönemde başarıya (veya başarısızlığa) hazırlanabilirsiniz. Sezon öncesi sıralamanız yüksekse, eleme oynarken daha yüksek sıralama potansiyeline sahipsiniz. Öte yandan, sezon öncesi sıralamalarını doldurursanız, kaç maç kazanırsanız kazanın, sıralamaların en altında yer alırsınız. İster sezon öncesi ister normal sezon oynuyor olun, eleme maçlarınızı kazanmaya çalışmak her zaman en iyisidir. Aksi takdirde, son normal sezonda tırmanış için yaptığınız tüm çalışmaları iptal edeceksiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lol chati kapatma bug


LoL Ligler Ne Zaman Sıfırlanıyor

LoL Ligler Ne Zaman Sıfırlanıyor? Sezon öncesi, oyuncu sıralaması ve MMR’ın ötesine geçmek için mükemmel bir zamandır. Sezonun başlangıcı size kapıdan çıkma şansı veriyor, bu yüzden daha hızlı gelişebilirseniz, geçen sezondan daha iyi bir konumda olacaksınız. Oyunda daha iyi olmak için sezon öncesi eğitim fırsatı olarak kullanın. Nasıl daha sert oynayacağınızı ve daha istikrarlı bir şekilde nasıl kazanacağınızı öğrenin. Böylece sıralara girerken onları ezebilir ve sezon başladığında anında daha yüksek sıralara geçebilirsiniz.

League of Legends’ın yeni sezonunda sıralamalar ve MMR için yumuşak bir sıfırlama var, ancak yumuşak sıfırlama nedir? Yazılımdan sıfırlama, puanlarınızın ve MMR’nizin sıfırlandığı, ancak tamamen sıfırlanmadığı anlamına gelir. Sezon başında rütbenizi ve MMR’nizi otomatik olarak düşürürsünüz, ancak bu fena değil. Sıfırlama ayrıca kazanma oranınızı sıfırlar ve MMR’nizi önemli ölçüde artırarak sezona büyük bir galibiyet serisi başlatmanıza olanak tanır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Ligler Ne Zaman Sıfırlanıyor sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL için en iyi mouse


Bu içeriğe oy verin!