LoL Maç Geçmişi, Sağlayan En iyi Siteler Nelerdir?

LoL Maç Geçmişi LoL Maç Geçmişi LoL Maç Geçmişi LoL Maç Geçmişi

LoL Maç Geçmişi, Nasıl Görüntülenir? Son zamanlarda oynadığınız bir oyunun maç rekorunu kontrol etmek istediğinizde nereye gidersiniz? Bir müşteri veya topluluk sitesi olabilir. Çok az oyuncu lol geliştiriciler için sorun olmayan resmi maç geçmişi sitemizi kullanıyor. Çevrimiçi maç geçmişi, tüm oyuncu profillerini baştan sona analiz edebileceğiniz sitelerle dolup taşmaktadır. Topluluk siteleri, Lol’ün resmi geliştiricilerinden çok daha fazla, API desteği alarak sağlanan maç verileriyle harika şeyler yaptı.

LoL Maç Geçmişi
LoL Maç Geçmişi

Bu nedenle LOL Geliştiricileri gibi biz de işimizi tamamen bu uzmanlara emanet edeceğiz. Oyuncuların yine de bir maç geçmişi sayfası olacak. Bunun için yeni bir hizmete geçiş yaparken, LOL Geliştiricileri maç geçmişi verilerine üçüncü taraf erişimini kapatmıyor. LOL Geliştirici İlişkileri ekipleri, geçiş sırasında üçüncü taraf sitelerini desteklemeye devam edecektir. Ek olarak, şu anda veri alma yöntemlerini geliştirmesi gereken bir eSpor web sitesi için bir çözüm geliştiriyorlar. Teknik olarak normal maç geçmişiyle alakası yok ama bahsetmeye değer siteler olduğunu biliyoruz. Türkiye de ve Dünyada çevrimiçi oyun geçmişi ihtiyaçlarınız için yer imlerinize kayıt edebileceğiniz siteler burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL İngilizce Yapma


LoL Maç Geçmişi

League of Legends İstatistikleri ve Maç Geçmişi için En İyi 4 Site bilgilerini sizlere derledik. Oyun, İlk çıktığı 2009 yılından bu yana dünyanın en çok oynanan MMO’larından biri oldu. League of Legends’ta karakterler hakkında güncel bilgilere sahip olmak gerçekten çok önemli. Bu içeriğimizde LoL istatistiklerine erişmek için en iyi 4 siteyi derledik. LoL İstatistikleri web sitesi, Riot Games’in ikonik MMO’ları hakkında çok sayıda bilgiye erişmenizi sağlar. İster acemi ister deneyimli bir oyuncu olun, bu siteler oyunun mevcut durumunu daha iyi anlamanızı sağlayacak değerli veriler içerir. League of Legends, karakteriniz ve rakiplerinizle ilgili gelişmelerden haberdar olmanızı gerektiren bir oyundur. Aslında rakibinizi tanımak kazanma şansınızı önemli ölçüde artıran bir faktördür. Şu anda en çok hangi eşyaların satın alındığını. Veya her alanda hangi şampiyonun en iyisini yaptığını bilmek size bazı avantajlar sağlayacaktır.

Aşağıda lol için maç geçmişine bakabileceğiniz siteler bulunmaktadır;

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Maç Geçmişi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; TFT Rank Sıralaması


Bu içeriğe oy verin!