LoL meta şampiyonları (Mevcut Yama) meta şampiyonlar

LoL meta şampiyonları
LoL meta şampiyonları

LoL meta şampiyonları her lane için nelerdir? Tüm karakterler için en iyi League of Legends meta şampiyonu Neden? Niye? League of Legends’ta, her konumdaki şampiyonların oyun boyunca tamamlamaları gereken farklı görevleri vardır. Bu görevler, kompozisyonunuza, düşman ekiplerinize ve daha fazlasına göre değişir. Lig, bugüne kadarki en karmaşık çok oyunculu oyunlardan biridir. Her oyun farklıdır ve size baştan sona farklı zorluklar verecektir. Yine de, her sezonun metasında diğerlerinden daha iyi olan bazı kahramanlar var. Çoğunlukla, birçok farklı işi yapabilen en çok yönlü şampiyonlardır. Doğal olarak, bir rol için en iyi şampiyon, diğerinin şampiyonu ile aynı değildir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lol oyuncular hazır değil hatası


LoL meta şampiyonları

Endişelenmeyin, oyundaki her pozisyon için en iyi kahramanlardan bazılarını seçtik. Nasıl hızlı ve verimli bir şekilde küme atlayacağınızı size bildirdik. İşte her karakter için en iyi League of Legends şampiyonları:

lol meta şampiyonlar

1- Top Lane

Darius
Lol Darius

Darius mükemmel bir üst koridor oyuncusu. Çok fazla hasar verme ve kaçırılmaz olma yeteneği, onu metadaki en agresif üst koridor oyuncularından biri haline getirdi. Bu özellikler onu En etkili kahramanlardan biri yapar.

Shen
Lol Shen

Darius’un aksine Shen size ve ekibinize yardımcı olur. Birçok defansif özelliği vardır. Pasif gücü ve W’si, birçok solo anlaşmadan yara almadan çıkmasına izin verirken. Tek başına Q’su onu zorlu bir düşman haline getiriyor.

2- Orman Lane

Master Yi
Lol Master Yi

Ormancıların genellikle kalabalık kontrol araçları ve alan etkisi benzeri yetenekler sağlaması gerekir, ancak Master Yi tamamen farklıdır. Erken kartopu yapmasına izin verilirse, herhangi bir oyunu tek başına taşıma yeteneği nedeniyle şu anda oyundaki en iyi ormancılardan biri. Yetenekleri, erken öldürürse ve seviyeler ve eşyalar açısından öne geçerse onu durdurulamaz kılıyor.

Wukong
Lol Wukong

Etkileyici nihai ve yüksek hasara sahip mobil bir ormancı arıyorsanız, ilk tercihiniz Wukong.

3- Mid Lane

Zed
Lol Zed

Bazı suikastçılar orta koridorda neredeyse her zaman güçlüdür ve Zed de onlardan biridir.

Viktor
Lol Viktor

Wizards gözden düşmedi ve Victor iyi bir örnek. Yerçekimi alanı ve yıkıcı ultisi ile bu güçlü kontrol büyücüsü, bir takım savaşında neredeyse her savaş alanında gezinebilir.

4- ADC

Sivir
Lol Sivir

Öğrenmesi çok kolay olmasına rağmen, Sivir şu anda dünyanın en iyi AD sahibi oyunlarından biridir.

Draven
Lol Draven

Yüksek riskli, yüksek ödüllü bir kahraman arıyorsanız Draven tercihiniz olmalı. Erken oyun, düşük hareket kabiliyeti ile zayıf ve çevrimiçi aşamanın kapatılması kolaydır.

5- Destek

Renata Glasc
Lol Renata Glasc

Oyundaki en yeni şampiyonlardan biri olmasına rağmen, oyuncular Renata Glasc’in dürtme becerisine ve benzersiz nihai yeteneğine çabucak aşık oldular.

Taric
Lol Taric

Herhangi bir hasara karşı savunmasız çok güçlü görünüyor. Bu yüzden sadece şampiyonların bunu yapabilmesi şaşırtıcı değil.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL meta şampiyonları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Kaç saat lol oynadım