LoL Mid Heroları – League of Legends Mid Tier Listesi

LoL Mid Heroları
LoL Mid Heroları

LoL Mid Heroları Nelerdir? League of Legends’ın en güçlü orta koridor şampiyonlarına derinlemesine bir bakış için orta koridor reyting listesine hoş geldiniz. Orta şeritte hangi AP kahramanlarını seçmeniz gerektiğini öğrenin. Bir orta koridoru diğer seçeneklerinizden daha iyi yapan şeyin ne olduğunu görelim. Genelde iki farklı orta koridor kahramanı vardır: ilki, genellikle AP Carry olan büyücüdür. Diğeri Assassin, bunlar AD olma eğilimindedir, ancak bazen AP de olur. Orta şerit karakter şampiyonu, oyunun sonucunu kontrol etmek için en iyi konumdadır çünkü şeritler haritanın ortasında konumlandırılmıştır. Bu size orman da dahil olmak üzere diğer üst koridor oyuncularına yardımcı olmak için daha fazla fırsat verir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Ap Ne Demek LoL


LoL Mid Heroları

Bu orta koridor tablosu League of Legends tablosuna benzer, ancak bu tablo daha çok orta koridor kahraman seçimine odaklanıyor. Mevcut yamada her bir orta koridor oyuncusunun nasıl performans gösterdiğinin ayrıntılı bir dökümü.

Zed
Yone
Kassadin
Yasuo
Vladimir
Ahri
Viktor
Fizz
Orianna
Katarina
Annie
Talon
Malzahar
Akali
Ziggs
Cassiopeia
Veigar
Diana
Galio
Neeko
Zoe
Syndra
LeBlanc
Sylas
Qiyana
Twisted Fate
Azir

League of Legends En iyi Mid Heroları

Orta şerit, League of Legends’ta taşıması en kolay karakterlerden biridir. Çünkü haritanın diğer bölümlerine kolayca girebilir ve çok fazla hasar verebilirsiniz. İyi orta koridor oyuncuları, orta koridor oyuncuları üzerinde iyi bir baskı oluştururken diğer koridorlarda etkili bir şekilde gezinebilir. Bu alanda başarılı olan şampiyonlar çok önemlidir.

Bu en iyi şampiyonlar listesi birçok şeye göre değişebilir. Bazen meta, oyuncunun zevkinden başka görünür bir neden olmadan değişir, ancak genellikle her şeyin arkasında bir tür denge ayarı vardır. Bu ayın en iyi şampiyonlarına ayak uydurmak zor olabilir, o yüzden bunu sizin için yapalım.

Viktor

LoL Mid Heroları
LoL Mid Heroları

Katarina

LoL Mid Karakterleri
LoL Mid Karakterleri

Kassadin

LoL Mid Şampiyonları
LoL Mid Şampiyonları

Anivia

LoL Mid Eni iyi Karakterleri
LoL Mid Eni iyi Karakterleri

Swain

LoL Mid en iyi şampiyonları
LoL Mid en iyi şampiyonları

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Mid Heroları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Fps Gösterme