Lol oyuncular hazır değil hatası – league of legends bozuk dosya

Lol oyuncular hazır değil hatası
Lol oyuncular hazır değil hatası

Lol oyuncular hazır değil hatası nedir ve nasıl çözülür? LoL oyuncular hazır değil hataları, oyuncuların oyuna başlamasına izin vermeyen hata türüdür. Maalesef hatayı çözemeyen oyuncular League of Legends’ta oynamaya hak kazanamıyor. Son zamanlarda birçok insan bu hatayla karşılaştı ve herkes yanlış çözümü aramaya başladı. Bu yazımda oyuncular hazır değil hatasından ve düzeltmek için neler yapabileceğinizden bahsettim. League of Legends “Bu oyuncu için bilgi alma sorunu” hatası nasıl düzeltilir. (Hata: 5C) Maalesef, League of Legends’ta “oyuncular hazır değil” hataları yaygındır.

Bu hata, oyuncuların normal ve dereceli oyunlarda görünür bir sebep olmaksızın sıraya girmesini engeller. Hata mesajı “oyuncular hazır değil (Hata: 5C). Bu durum devam ederse, etkilenen oyuncunun oyundan çıkıp tekrar oturum açması gerekir. ” Ancak hata mesajı genellikle oyuncu oyunu sıfırladıktan sonra da devam eder. Bu hatayı düzeltmenin birkaç yolu vardır ve hatanın ilk etapta neden oluştuğu büyük ölçüde bilinmemektedir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Kaç saat lol oynadım


Lol oyuncular hazır değil hatası

LOL, oyunu açtığınızda, başlatmaya çalıştığınızda oyuncu oyuna hazır değil: bir arada yaşayabileceğiniz bir tür şeklinde. Bu sorunun yeni bir güncelleme ile çözülmesi bekleniyor; ancak aşağıda güncellemeyi bekleyemeyeceğinizi söylerken, hatayı düzeltmek için kullanabileceğiniz birkaç şey ekledim. Bu yöntemler aşağıdaki gibidir:

league of legends bozuk dosya Hatası

Hatanın internet bağlantısıyla ilgili olduğu görülüyor. Nedeni belli değil, ancak yönlendiriciyi sıfırlamak olası bir çözüm. Yönlendiricinizi sıfırlamadan önce, oyunu kapatmak yerine şimdi sıfırlayın ve hata mesajının devam edip etmediğini test edin. Eğer öyleyse, tekrar giriş yapabilirsiniz ve sorun çözülmelidir. Bu işe yaramazsa, soruna yardımcı olacak daha fazla seçenek vardır. Birden fazla lig hesabına erişiminiz varsa, alternatif hesabınıza giriş yapın, ardından birincil hesabınıza tekrar giriş yapın.

Sebep ne olursa olsun, bu genellikle işe yarar. Hata mesajı devam ederse, yönlendiriciden bağlantıyı kesmeyi. Etkin noktayı açmayı ve telefonunuza bağlamayı, ardından oturum açmayı ve oynat düğmesine basmayı denemelisiniz. Ardından, etkin noktayı kapatmalı ve yönlendiriciye yeniden bağlanmalısınız.

Her şey başarısız olursa, sadece League of Legends’ın onarım aracını kullanın ve hata mesajı otomatik olarak düzeltilecektir. Windows ve macOS kullanıcıları için onarım araçları burada bulunabilir. Ancak, onarım işlemi biraz zaman alabilir, bu nedenle son çare olmalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lol oyuncular hazır değil hatası sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pbe Hesap Açma