lol pbe indir – nasıl indirilir ve oynanır (League of Legends)

lol pbe indir
lol pbe indir

lol pbe indir ve oyna! League of Legends meta verileri her sezon değişir. Sezon ortası bir yama bile o kadar etkili olabilir ki oyunun dengesini bozar. Oyuncuların tüm değişikliklere uyum sağlaması biraz zaman alır. Meta tanımlama yaması yayınlandığında, tüm oyuncuların yeni metanın temellerini öğrenmek için bazı öğrenme süreçlerinden geçmesi gerekecek.

Bu, büyük değişiklikler için oyunu izlemek için daha fazla zaman harcayacağınız için ilk birkaç oyunu yavaş geçmenize neden olabilir. Ancak, bir yama yayınlanmadan önce hazırlıklı olmak istiyorsanız, gelecekteki yamaları ana istemcide yayınlanmadan önce Genel Beta Ortamı’nda (PBE) test edebilirsiniz.

Riot Games, oyuncu geri bildirimlerinin yardımıyla olası hataları düzeltmek için önce PBE istemcisindeki her oyun yamasını test eder. Yamalar, yalnızca başarılı bir PBE testinin ardından canlı sunuculara ulaşacaktır ve daha fazla oyuncu her zaman PBE’ye katılabilir. Beta testine ek olarak, PBE sunucularında oynamak, oyuncuların bir sonraki yamayı kırmasına. Nihayet ana istemcide kullanıma sunulduğunda eğrinin önünde kalmasına izin verecektir. Oyuncu tabanının çoğu yeni yamayı erkenden öğrenmeye çalışacak olsa da, PBE’de geçirdiğiniz zaman sayesinde tüm detayları zaten biliyorsunuz. PBE istemcisini nasıl indireceğiniz ve yamayı canlı sunucuda kullanıma sunulmadan önce nasıl test edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lol chati kapatma bug


lol pbe indir işlemini tamamladıktan sonra hesabımın uyumlu olduğunu nasıl kontrol ederim

Riot her zaman yeni oyuncuları PBE’ye kabul etse de, yalnızca uygun kullanıcılar katılmak için kaydolabilir. PBE istemcisine kaydolmak isteyen oyuncular, League of Legends hesaplarının Tier 3 onuruna sahip olduğundan ve geçmiş yasakların bulunmadığından emin olmalıdır. Bu, davranışın net bir özetine sahip olmanız gerektiği anlamına gelir.

Hesabınız yeniyse ve ligde yeniyseniz, maç sonunda takım arkadaşlarınızdan onur kazanarak onur seviyenizi yükseltebilirsiniz. Çoğu oyuncu, iyi bir oyunun sonunda nezaket dışında tüm takım arkadaşlarına onur sunar. Günlük maç programına göre, üçüncü seviye onurları hızlı bir şekilde açabilmelisiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL için en iyi mouse


lol pbe kayıt olma

Hesabınız üçüncü aşamaya ulaştığında ve daha önce herhangi bir yasaklama olmadığında PBE’ye kaydolabileceksiniz. https://pbesignup.na.leagueoflegends.com/tr_TR/pbe Bu sayfaya gidin ve Giriş’e tıklayın. Uygunluğunuzu kontrol etmek için Riot hesabınızla giriş yapın. Hesabınız Riot web sitesindeki yeterlilik testini geçerse, PBE hesabınızı oluşturma sürecinin geri kalanında size rehberlik edilecektir.

PBE hesabınızı oluşturmayı tamamladığınızda, işletim sisteminiz için PBE istemcisini seçebileceğiniz indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Kurulum işlemi ana istemci ile aynıdır. PBE’yi bilgisayarınıza yükledikten sonra, iki adet League of Legends kopyasına sahip olacaksınız. Ancak bunlardan biri bir PBE’dir ve giriş yapmak için PBE giriş bilginize ihtiyacınız olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. lol pbe indir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lolde toplam kaç kostüm var


Bu içeriğe oy verin!