Oyun

Lol PBE Nasıl Girilir – Şimdi PBE Hesap Açma İmkanı

Lol PBE Nasıl Girilir? League of Legends PBE sunucusu, oyuna resmi olarak eklenmeden önce yeni özellikleri ve öğeleri test etmenize olanak tanır. PBE, Genel Beta Ortamı anlamına gelir ve ana League of Legends oyunundan ayrı çalışır. League of Legends PBE’ye kaydolmak için hesabınızın “iyi durumda” olması ve belirli bir onur seviyesine ulaşması gerekir.

League of Legends, her yıl güncellenen ve birkaç haftada bir küçük güncellemeler alan büyük bir “sezona” sahiptir. Bu yamalar, hata düzeltmeleri, yeni öğeler ve mekanikler, yeniden tasarlanmış karakterler ve daha fazlasını ekler. Çoğu güncellemenin fazla bir etkisi olmayacak olsa da, bazıları oyunu tamamen elden geçirebilir. Ancak Riot Games, bu yeni özellikleri test etmeden eklemeyecek. Hem Riot’un kendi geliştiricileri hem de normal League of Legends oyuncuları, her güncellemeyi oynamak ve incelemek için PBE sunucularını kullanır.

League of Legends PBE (Genel Beta Ortamı) sunucuları, Riot’un tüm yeni güncellemeleri ilk kez yayınladığı yerdir. Böylece kullanıcılar resmi sürümden önce bunları test edebilir ve erken hataları yakalayabilir. PBE, normal lig oyunlarından ayrı olarak çalışır ve kullanıcıların oturum açmak için belirli koşulları karşılaması gerekir. PBE’ye uygunluğunuzu dakikalar içinde kontrol edebilir, öyleyse istemciyi indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Dil Değiştirme


Lol PBE Nasıl Girilir

PBE’de oynamadan önce, uygun olduğunuzdan emin olmanız gerekir. PBE’de oynamak için hesabınızın “iyi durumda” olması gerekir. Yani yasaklanamaz veya herhangi bir kısıtlamaya tabi olamazsınız (örneğin sohbet izinleriniz iptal edilmiştir). Ayrıca en az seviye 3 onuruna sahip olmalısınız. Bu gereksinimleri karşılayıp karşılamadığınızı kontrol etmek ve kaydolmak için:

  1. PBE kayıt sayfasına gidin ve Riot Games hesabınıza giriş yapmak için Giriş Yap’a veya zaten giriş yaptıysanız… Uygunluğumu Kontrol Et’e tıklayın.
Lol PBE Kayıt olma
Lol PBE Kayıt olma
  1. Uygunsanız, hesabınızın artık PBE’ye bağlı olduğu konusunda bilgilendirileceksiniz. Değilse, size bildirir veya herhangi bir değişiklik yapmadan sayfayı yeniler. PBE kayıt sayfası bazen sorunlu olabilir, bu nedenle uygun olduğunuzu biliyorsanız ve çalışmıyorsa lütfen daha sonra tekrar deneyin. Uygunsanız, oynamaya başlayabilirsiniz

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lol PBE Nasıl Girilir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Hesap Kurtarma


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu