LOL Renata Çıkış Tarihi: Ne Zaman Yeni Şampiyon Sızdı

LOL Renata Çıkış Tarihi
LOL Renata Çıkış Tarihi

LOL Renata Çıkış Tarihi Ne Zaman? Hayranlar, olası League of Legends şampiyonu ‘Renata’yı sızdırdıktan sonra gergin. Riot Games’in Renata olarak adlandırıldığına inanılan yepyeni karakteri için bir takım potansiyel sızıntılar oldu. Bu sızıntılar Youtube, Twitter ve Reddit’teki çeşitli kaynaklardan geliyor.

Renata bir sonraki şampiyon olsaydı, oyunun 159. şampiyonu olacaklardı ve desteklediğine inanılan geliştiriciler Enchanter Support’u yayınlayacaklarını açıkladılar. Renata, Riot Games tarafından 2022’de piyasaya sürülen ikinci oyun olacak, ilki Ocak ortasında Zeri olacak. Devamını oku: League of Legends 12.2 Güncellemesi: Yeni Şampiyon Zerry Vadi’ye Geliyor İşte Renata hakkında bilmeniz gereken her şey:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Ay Festivali


LOL Renata Çıkış Tarihi: Ne Zaman ve Renata kimdir?

Renata kimdir? Bir videoda Riot, çok sayıda dürüst büyücü olduğundan bahseder ve zaten var olan mutlu ve neşeli büyücüleri dengelemek için daha uğursuz ve karanlık bir kahraman yaratmak ister. Reav3, bu konuyu ve oyuncuları patron gibi hissettiren bir kahramanı nasıl yapmak istediklerini anlatmaya devam ediyor. Video, şampiyona sızdırılan bir fotoğrafı göstermeye devam ediyor.

Renata kimdir
Renata kimdir

Pek çok hayran Renata’nın Zaun’un kimyasal baronu Corinna Verazza olabileceğini düşünüyor. Kart resminde sızdırılmış sanat ürünleriyle gösterilen iki karakterin kolları benzer olduğu için şu anda Riot’un Runeterra destan oyunundaki kart.


Yayın Tarihi

LOL Renata Ne ZamanHenüz Belli Olmadı….
LOL Renata Ne Zaman
LOL Renata Ne Zaman
LOL Renata Ne Zaman

Renata Sızıntıları:

Renata’nın ilk gerçek sızıntısı, 19 Ocak’ta Twitter kullanıcısı SybrLoL’den ortaya çıkan ve Anima Squad Renata’nın 1350 RP olan skininin adını ortaya çıkaran Skins Leak ile başladı.

Renata Sızıntılar
Renata Sızıntılar

Renata henüz oyunda görünmüyor, bu da kahramanın adı hakkında büyük bir ipucu olabilir, bu da 12.5 yamasında başka bir Anima Squad ile gelmesi bekleniyor. deriler. Renata da sızdırıldı, görünüşe göre Teamfight Tactics’ten (TFT) daha güçlü bir sızıntı, burada Neon Nights güncellemesi TFT’nin mobil için Çin veri madenciliği oyununun bir parçasıydı. Bu, Renata’nın neye benzeyeceği hakkında bize daha iyi bir fikir veren MonstrousYi’nin bir tweet’inde gösterildi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Zeri Kazanma Oranı


League of Legends’ta Renata Yetenekleri

Şimdiye kadar yetenekleri hakkında kesinlikle hiçbir bilgimiz yok, ancak yukarıda belirtildiği gibi biliyoruz. Ancak, Riot’un geliştiricisi Reav3 sayesinde, Kit’in daha açık ve etkileyici olabileceğini biliyoruz, çünkü oyuncuyu videoya koyduğu gibi bir “patron” gibi hissettiriyor.

League of Legends Renata, çıkış tarihi ne zaman?

League of Legends Renata
League of Legends Renata

Daha önce de belirtildiği gibi sözde kaplama sızıntısı sayesinde, Renata’nın Şubat sonu ile Mart başı arasında görünmesini bekleyebiliriz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOL Renata Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Zeri Counterları


Bu içeriğe oy verin!