Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek? Çıkış Tarihi [Çıkacak mı]

Lol Sana Özel Mağaza
Lol Sana Özel Mağaza

Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek? LoL Exclusive Store, her oyuncuya özel indirimli kıyafetlersunar. Sana Özel Mağaza daha fazla fırsat sunan bir mağaza sistemidir.

Bu mağaza ile oyun içi mağaza arasındaki temel fark, her sihirdar için farklı indirimler sunmasıdır. Sadece bu değil, çalışma süresi de ayırt edici bir özelliktir.

Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek
Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA 22 Özellikleri


Oyun içi mağaza yıl boyunca 7/24 açık olmasına rağmen, özel mağaza belirli tarihler arasında yılda birkaç kez açıktır. Tamamen indirimlere hazırlanan bu mağaza, oyuncular arasında oldukça popüler. Tüm League of Legends oyuncuları mağazanın sık sık açılmasını istiyor. Bu nedenle mağazanın açılış tarihini takip ederler. Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Çıkacak işte net ayrıntıları yazımızın devamında.

Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek

Lol Sana Özel Mağaza size özel indirimler sağlar. Günlük olarak güncellenen mağaza indirimleri sayesinde az miktarda Riot Pin ile birçok skin satın alabilirsiniz. Mağaza açılış tarihleri ​​için genellikle yeterli olmayan kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Ne Zaman Gelecek? Henüz belli değil ancak Temmuz sonu veya Ağustos başında gelmesi bekleniyor.

Size Özel Mağaza en son 29 Nisan’da geldi ve 31 Mayıs’a kadar açık kalacak. Mağazanın kapalı kalma süresi belirsiz olduğundan, 11.15 veya 11.16 LoL yaması ile yeniden açılabileceğine inanılıyor.

Bu tarihlerde açılmasa bile Eylül ayında açılacak ve oyuncuları daha fazla bekletmeyecek.

Oyuncular, oyuncunun 6 aylık rekabet geçmişine göre seçilen ve en çok kullanılan şampiyona öncelik veren altı kişiselleştirilmiş kostüm indirimi alacak. Teklifler, mağazada bulunmadan önce önceden belirlenir. Listelenen fiyatlara kostümler ve şampiyonlar (mevcut değilse) dahildir. Bir şampiyon sağlanırsa, şampiyonun simgesi cilt üzerine yerleştirilecektir.

Şampiyonu ayrı alırsanız fiyat düşecektir.Sana Özel Mağaza Tüm görünümler mağazanızda satmayı seçemez. Efsanevi görünümler sadece özel günlerde mağazanızda görünür. Aşağıdaki kaplamalar dahil edilmeyecektir [1]:

  • Ultimate Skin.png nihai
  • Mağazanızın açılışından sonraki 90 gün içinde piyasaya sürülen görünümler.
  • Sınırlı Görünümler
  • Özel Görünümleri Yağmala
  • Kampanyalar sırasında indirimde olan skinler
  • RP karşılığında satılmayan kaplamalar (paketlere özel, Muzaffer kaplamalar, Prestij skinleri vb.)
Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Rocket League Bedava Kodlar


Lol Sana Özel Mağaza Çıkış Tarihi:

League of Legends mağazanız LoL istemcisine geri döndü, bilmeniz gereken her şey burada. League of Legends mağazanız sınırlı süreli bir görünüm satışıdır ve oyuncular altı farklı görünümde kişiselleştirilmiş indirimler alabilir.

İndirim ciltten cilde değişir ve %20 ile %70 arasında değişir. Mağazanız bir sezonda birden çok kez göründü ve şimdi ilk kez 11. sezonda geri dönüyor. Bir sonraki League of Legends mağazanız 29 Nisan 2021’de 11.9 yaması ile başlayacak. 31 Mayıs 2021’de bitmesi planlanıyor.

Ne Zaman Çıkacak Hakkında:

Özel mağazadaki fiyat yanlış! Özel mağazada gördüğünüz fiyat, kostümün ve şampiyonun (eğer yoksa) maliyetini içerir. Bir şampiyonunuz yoksa, şampiyonun avatarı dış görünümün üzerinde görünür. Şampiyonayı kazanmak için BC veya Loot sistemini kullanırsanız, fiyat düşecektir. “Pro Shop”ta neden sık oynamadığım veya hiç oynamadığım kahraman görünümleri var?

İndirim botu, diğer oyuncularla oynadığınız şampiyonlar arasındaki benzerlikleri karşılaştırmak ve hangi teklifleri beğenebileceğinizi belirlemek için son 6 aydaki oyun geçmişinize bakacak. İndiriminiz bu şampiyonlarla sınırlı değil, çünkü genellikle oynadığınız şampiyonlardan daha fazlasını düşünüyorlar. Bunun ürün yelpazesini artıracağını umuyoruz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lol Sana Özel Mağaza Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: God Of War 2 Ne Zaman çıkacak