LoL Sihirdar Adı Değiştirme, Nasıl Yapılır?

LoL Sihirdar Adı Değiştirme
LoL Sihirdar Adı Değiştirme

LoL Sihirdar Adı Değiştirme Nasıl Yapılır? League of Legends’ta Sihirdar Adı Nasıl Değiştirilir League of Legends. Oturum açma kimlik bilgileri olarak kullanıcı adını ve oyun içi ad olarak sihirdar adını kullanır. League of Legends’ta sihirdar adınızı değiştirmek kolay ve basittir. League of Legends’ı indirirken, oyunculardan her zaman bir kullanıcı adı ve bir sihirdar adı seçmeleri istenir. Özellikle, kullanıcı adı, giriş yapmak için kullanılan addır ve oyuncudan başka hiç kimse kullanıcı adına erişemez veya görüntüleyemez. League of Legends’ta kullanıcı adınızı değiştirmek zor olabilir, ancak sihirdarınızın adını değiştirme süreci oldukça basittir. 2019’da Riot Games, hesap sistemini yeniledi ve oyuncuların kullanıcı adlarında bazı değişiklikler yapmasını gerektirdi.

Kullanıcı adlarının neden bağlantılı olmadığına ve Riot’un neden oyunculardan benzersiz olmaları için sıfırlamalarını isteyen. E-postalar gönderdiğine gelince, bunun nedeni, yinelenen kullanıcı adlarının var olamayacağı anlamına gelen küresel bir giriş sistemi sunmasıdır. League of Legends’ta sihirdar adının nasıl değiştirileceğine bir göz atalım. Kimlik bilgilerinizin bir parçası olan adın kullanıcı adı olduğunu zaten biliyoruz. Bu nedenle League of Legends’ta arkadaşlarınıza ve diğer tüm oyunculara açık olarak gösterilen tek isme Sihirdar Adı denir. Teknik olarak, trendlere ayak uydurmak için kullanıcı adınızı değiştirmeye devam edemezsiniz. Ancak oyun içi adınızı veya sihirdarınızın adını değiştirerek şık ve canlı tutabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL West hesap açma


LoL Sihirdar Adı Değiştirme

Sihirdarın adını değiştirmek kolaydır ve müşterinin içinde yapılabilir, ancak bir ücret gerektirir. Oyuncular, bunları değiştirmek için aşağıda listelenen adımları izlemelidir;

1. Kullanıcı bilgilerinizle League of Legends’a giriş yapın.

2. İstemci açıldığında Mağaza sayfasına gidin.

LoL Sihirdar ismi Değiştirme
LoL Sihirdar ismi Değiştirme

3. Sayfanın sağ tarafında, Riot Points (RP) ve Blue Essence (BE) izleyicisinin altında Hesap adında bir seçenek görmelisiniz.

4. Hesap’a tıklayın ve “Sihirdar Adı Değişikliği” adlı kilidi açılabilir bir seçenek görmelisiniz.

LoL Kullanıcı Adı Değiştirme
LoL Kullanıcı Adı Değiştirme

5. Oyuncular, sihirdar adlarını 1300 RP karşılığında veya 13900 MÖ harcayarak değiştirmeyi seçebilirler.

6. Miktarı harcamadan önce, oyuncular istedikleri ismin uygun olup olmadığını kontrol edebilir ve ardından bunun için gidebilirler.

LoL Kullanıcı Adı Ücretsiz değiştirme
LoL Kullanıcı Adı Ücretsiz değiştirme

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Jungle Heroları


Sihirdar Adı Ücretsiz Nasıl Değiştirilir

Riot Games, oyuncular sihirdar adlarında büyük harf kullanımı veya boşluk ekleme veya çıkarma gibi küçük değişiklikler yapmak isterse. Genellikle bir kerelik istisna yapar. Oyuncular League of Legends web sitesine giriş yapabilir ve bilet gönderebilirler. Oyuncuların bir Riot destek bileti açmaları ve “KONU: Sihirdar Adı Değişikliği” konusunu doldurmaları gerekmektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Sihirdar Adı Değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi LOL İsimleri


Bu içeriğe oy verin!