Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LOL Wild Rift 2.4 Yaması, Güncellemesi: Dereceli yeni şampiyonu Akshan ve Işık Nöbetçileri etkinliği

LOL Wild Rift 2.4 Yaması büyük olacak. Çünkü League of Legends’ın mobil versiyonunda LOL Wild Rift 2.4 Güncellemesi ile birlikte gelen Sentinel of Light kampanyasını başlıyor. En son orta koridor AD suikastçısı Akshan oyuna katılacak. Ve Riot Games, sıralama eşleşmesi için bir yasak dönemi, yeni bir Wild Pass ve çoklu şampiyonluk güncellemeleri sunmaya çalışacak.


LOL Wild Rift yeni şampiyonu
LOL Wild Rift yeni şampiyonu

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Wild Rift 3 Sezon Battle Pass


Wild Rift 2.4 yaması hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen hayranlar Riot’un resmi web sitesine bakabilir. Ancak, kısa bir genel bakış için, tüm önemli noktaları yani LOL Wild Rift yeni şampiyonu bile burada bulabilirsiniz.


LOL Wild Rift 2.4 Yaması Resmi Notları:

LOL Wild Rift yeni şampiyonu

Yeni şampiyon 27 Temmuz’da saat 19:01’de CT’de yayınlanacak.

LOL Wild Rift 2.4 Yaması
LOL Wild Rift 2.4 Yaması

LOL Wild Rift 2.4 Güncellemesi, Özellikleri

üçüncü sezon sıralaması Sıralama sezonu 3 geldi ve LOL Wild Rift 2.4 Güncellemesi birçok güncelleme getiriyor! Bir kullanıcı bu sezon altın madalyaya ulaşırsa (ve 10 maç kazanırsa), Şanlı Lulu koleksiyonlarına eklenecek! Dostça hatırlatma, bu sezonun başında bazı görüntü sorunları olacak. Oyuncular oynamadan önce işlerin oturmasını beklemek isterse, dereceli maçlar oynamadan önce sezonun başlamasından bir gün sonra beklemeleri önerilir.

Sıralamanın 3. Sezonu 26 Temmuz’da saat 15:00 PDT’de başlayacak.

LOL Wild Rift 2.4 Yaması
LOL Wild Rift 2.4 Yaması

Ranked bans:

Yasak sıralamalara girmek üzere! İki takımın son üç oyuncusu birer birer şampiyon olarak uzaklaştırılır. Riot, üç yasakla başlayarak oyunculara oyundaki kahraman çeşitliliğini olumsuz etkilemeden daha anlamlı, rekabetçi ve sağlıklı bir draft deneyimi sunabileceğini umuyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Singed Guide


Uzun vadeli hedefleri, her takım için ceza alanını beşe çıkarmaktır. Gelecek yamalarda beşini devre dışı bırakmayı planladıkları için üç yasağın performansına çok dikkat edecekler.

Yasak, LOL Wild Rift 2.4 Yaması ile birlikte 29 Temmuz saat 06:00 UTC’de sıralamalarda yürürlüğe girecek.

Terfi Maçları kaldırıldı

LOL Wild Rift 2.4 Güncellemesi, bölümünde belirtildiği gibi, Riot dereceli oyunlardan yükseltme eşleşmelerini kaldıracaktır. Şirket, Wild Rift sıralama deneyiminde oyunun tanıtımının neden olduğu müdahalenin, şu anda sağlamaları gereken faydaları aştığına inanıyor.

Mevcut sıralamanın son oyununu kazandıktan sonra, oyuncu terfi turnuvasına girmek yerine hemen bir sonraki sıralamaya geçecektir. Kaldırıldıktan sonra Riot, onay için sıralamayı izlemeye devam edecek.

Promosyon yarışması 27 Temmuz 00:01 UTC’de sona erecektir.

lol wild rift 2 4 yamasi guncellemesi dereceli yeni sampiyonu akshan ve isik nobetcileri etkinligi 5

Lol Wild Pass sezon 2

Wild Pass ikinci kez geri döndü! Riot, önceki sürümde bazı yükseltmeler yaptı:

  • Genel olarak, oyuncuların bileti satın alarak elde ettikleri Blue Motes, Poro Coins ve Poro Energy miktarını artırıyorlar. Örneğin, bu sefer oyuncular tam bir şampiyon için yeterli Mavi Motes kazanabilirler.
  • Riot, seviye atlarken oyuncuların alacağı ücretsiz ödül miktarını artırıyor.
  • Riot, oyuncuların geçiş kartını arkadaş listesindeki diğer kişilere hediye etmelerini sağlıyor.
  • Ve bu güçlendirmelere rağmen fiyat değişmiyor.

Wild Pass S2, 30 Temmuz 00:01 UTC’de mevcut olacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wild Rift 3 Sezon Battle Pass sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Akshan Guide


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER