Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LoL Wild Rift Akshan Guide, En iyi Build İtemler ve Rünler

LoL Wild Rift Akshan Guide: Güncelleme zamanı: 29 Temmuz 2021 tarihidir. LoL Wild Rift Akshan En iyi Build, şampiyonlar hakkında yetenekleri merak ediyor musunuz? Onları nasıl dağıtacaklarına, yapılarına, beceri setlerine ve rünlerine kadar tüm bilgileri bu makalede bulacaksınız.


LoL Wild Rift Akshan Guide 2021
LoL Wild Rift Akshan Guide 2021

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Singed Guide


Bunu aşağıdaki Akshan rehberinde bulacaksınız: Akshan, Rogue Sentinel, savaşa katılan son şampiyon. Yolun ortasında veya ejderhanın yanında kullanılabilen güçlü, yüksek manevra kabiliyetine sahip bir nişancı/suikastçıdır. LoL Wild Rift Akshan En iyi İtemler 2021 bilgilerini de en aşağıda sizler için derledik.

LoL Wild Rift Akshan Guide, En iyi Build

Müthiş bir ateş gücü var ve yetenek aralığı sadece oyunculuk becerilerine uyuyor. Şampiyon, çok ilginç görünen oyunlar yapmak için 3. beceriyi kullanabilir, ancak bu onun aleyhine de çalışabilir. Bu nedenle, konumlandırma anahtardır. Bundan emin olun ve takımda rol oynayın, tüylü rakipleri şaşırtın ve onları bir dizi nihai ve pasif saldırı ile bitirin.

becerideki pasif bonus, bu şampiyon için bir başka önemli kullanım sağlar-Akshan, bekleme sürelerini büyük ölçüde azaltarak düşen müttefiklerin daha hızlı iyileşmesine yardımcı olabilir. LoL Wild Rift Akshan En iyi Build, özellikle Wild Rift’te League of Legends’ın PC versiyonundan ziyade takımınız için faydalı olan birçok savaşın gidişatını tersine çevirebilir.

LoL Wild Rift Akshan En iyi Build, Becere Dağlımı:

 • Kirli Dövüş (Pasif)
 • İntikamcı (Beceri 1)
 • Düzenbaz Olmak (Beceri 2)
 • Kahramanca Salıncak (Beceri 3)
 • Karşılaşma (Beceri 4 / Ultimate)

Becerileri seviyelendirmek için hangi sırayla?

Seviye 1: Beceri 1
Seviye 2: Beceri 3
Seviye 3: Beceri 2
Seviye 4: Beceri 3
Seviye 5: Beceri 4
Seviye 6: Beceri 1
Seviye 7: Beceri 1

Düşman kahramanlarına kilitlenin ve birkaç saniye içinde sis bombalarını aşırı yüklemeye başlayın. LoL Wild Rift Akshan Guide, Akshan oyuna büyük bir damga vurmak istiyorsanız Kombo yapmanız gerekir.

 • Akshan, esas olarak çevrimiçi ticaretin 1 pasiflerine ve becerilerine odaklanır, ancak yararlanabileceğiniz birçok başka kombinasyon ve beceri vardır.
 • Pasif becerilere ve her otomatik saldırıdan sonra elde edilen etkilere çok dikkat edin.
 • Bir rakip tarafından baskın yapılmadan önce şeritte durumsal işlemler yapmak veya kaçmak için kullanın.
 • Oyuncuları çok sayıda işlem yapmaya teşvik edin, çünkü Akshan’ın pasifliği yaptığı saldırı sayısına göre değişecektir.
lol wild rift akshan guide 2021 en iyi build itemler ve runler 4

LoL Wild Rift Akshan En iyi İtemler:

bot ayakkabı Akshan’ın en iyi botları Greedy Greaves.

Quicksilver, kalabalık kontrol efektlerini kaldırmak için en iyi seçimdir. Stasis, takım dövüşleri için çok uygundur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Wild Rift 2.4 Yaması


Akshan’ın şu anda sürümde olup olmadığını bilmek istiyorsanız, lütfen Wild Rift Katman Listemize bakın! Ayrıca okumanız gereken diğer rehberlerimiz, Nasus rehberlerimiz, Olaf rehberlerimiz, Orianna ve daha pek çok LoL Wild Rift Akshan En iyi İtemler şampiyonumuz var!

Not: 1. beceri maksimize edilene kadar seviye atlamaya devam edin, ardından 3. beceriye ve son olarak 2. beceriye odaklanın. Tabii ki, her seferinde (son) beceriniz 4’e 1 puan eklemek istersiniz.

LoL Wild Rift Akshan En iyi Rünler

LoL Wild Rift Akshan En iyi Rünler 2021
LoL Wild Rift Akshan En iyi Rünler 2021

En iyi sihirdar büyüsü Ignite: Hedef düşman kahramanı ateşleyerek 5 saniye içinde 60-410 (seviyeye göre) gerçek hasar verir ve ona ciddi hasar verir. (Ciddi yaralanmalar iyileşme etkisini %50 azaltır).

Flaş: kısa bir mesafe ileri veya hedefe doğru ateş edin.

 • Akshan için, önce beceri 1’i en üst düzeye çıkarmalı, ardından beceri 3’ü ve ardından beceri 2’yi yükseltmeye devam etmelisiniz.
 • Ultimate’ı kullanırken kendinizi buna göre konumlandırın Nihai beceriler yalnızca kahramanlarda kullanılabilir, bu yüzden lütfen bunu aklınızda bulundurun.
 • Düşmandan hedefleri kapmak için kullanılamaz. Her zaman şarj etmeniz gereken süreyi (2,5 saniye) göz önünde bulundurun, çünkü şarj olurken kesintiye uğramak istemezsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Wild Rift Akshan Guide sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Wild Rift 3 Sezon Battle Pass


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER