LoL Wild Rift için Telefon: Bu, Oyunu Oynamak için En iyisi

LoL Wild Rift için Telefon
LoL Wild Rift için Telefon

LoL Wild Rift oynamak için en iyi Telefon hangisidir? Ekim 2020’de Riot Games, LoL Wild Rift’i yayınladı ve sonunda League of Legends deneyimini mobil oyunculara getirdi. Bu, League of Legends’ın PC’de büyük bir hit haline gelmesinden sonra bariz bir hareket. Oyun milyonlarca hayran kazanıyor ve okuyucular ilgileniyorsa, oyun deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyabilecek bu telefon listesine göz atın.

Optimum bir LoL Wild Rift oynamak için en iyi Telefonların Listesi

LoL Wild Rift Oynamak için en iyi telefon

Bu liste, artan fiyat sıralamasında farklı bütçe aralıklarındaki telefonları içerir ve oyuncular LoL Wild Rift çabalarını arayabilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Akshan


LoL Wild Rift için Telefon

5) Poco X3 Pro

LoL Wild Rift Poco X3 Pro

Poco X3 Pro, bu listedeki amiral gemisi değil, “amiral gemisi katili” segmentinde. Bu, piyasadaki en iyi telefonların işlem gücüne sahip olmasına rağmen, ekran ve kullanıcı arayüzünde ödünleşimler olduğu anlamına gelir. LoL Wild Rift’i en yüksek ayarlarda çalıştırabilen ve kabul edilebilir günlük performans sağlayan bir telefondur. İsteyen kısıtlı bütçeli kullanıcılar bu cihazı tercih edebilir.

 • Marka: Xiaomi
 • Fiyat: 285$
 • Özellikler: 6.67″ IPS LCD 120Hz HDR10+, SD 860, 8GB RAM, 256GB ROM.

4) Samsung Galaxy S21 Ultra

LoL Wild Rift Samsung Galaxy S21 Ultra

Bu canavar telefon geçen yıl büyük ölçüde fark edilmedi, ama bu bir hırsızlık. Devasa, yüksek kaliteli AMOLED ekranı, amiral gemisi özellikleri, mükemmel gecikmesiz kullanıcı arayüzü bulunur. Mükemmel bir kamerası ile bu telefon, bütçesini Poco X3 Pro’nun biraz üzerine koymak isteyen herkesi 1000 doların altında tatmin edecek. ABD ve Çin dışındaki oyuncular, Exynos işlemcili cihazlar alacak ancak bu, telefonun veya LoL Wild Rift’in genel performansını etkilemeyecek.

 • Marka: Samsung
 • Fiyat: 788 $
 • Özellikler: 8K 6.8″ AMOLED 2X, 12GB RAM, 512 GB ROM, SD 888 (ABD ve Çin) Exynos 2100 (Uluslararası).

3) OnePlus 10 Pro

LoL Wild Rift OnePlus 10 Pro

10 Pro, şirketin orta sınıf segmentten tamamen çıkışını işaret ederken, telefonun paketlediği her şeyin primi buna değer görünüyor. Yüksek yenileme hızı ekranı, bir telefonun bugün sahip olabileceği en iyi CPU ve GPU’yu. Bazı harika kameraları ve OnePlus’ın ticari marka deneyimiyle bir araya getirerek paraya değer. Söylemeye gerek yok, herhangi bir LoL Wild Rift hayranı, oyunun bu cihazda nasıl çalıştığından çok memnun kalacak.

 • Marka: OnePlus
 • Ödül: $1059
 • Özellikler: 120 Hz yenileme hızı 6.67″ LTPO2 AMOLED HDR10+ ekran, 256GB ROM, 12GB RAM, Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Singed Guide


2) Apple iPhone 13 Pro Max

LoL Wild Rift iPhone 13 Pro Max

Tabii ki, bu telefonun tanıtıma ihtiyacı yok. iOS serisinin en yenisi ve en iyisi olan bu cihaz. Apple’ı ve LoL Wild Rift’i sevenler içindir. A15 Bionic yonga seti, bazı dizüstü bilgisayarları bile geride bırakan en güçlü CPU’dur. Büyük ekran, birinci sınıf Apple deneyimi ve ısıya dayanıklı cam arka kısım, bu cihazın oyuncuları cüzdanlarını açmaya zorlamasının nedenlerinden bazıları.

 • marka: apple
 • Fiyat: 1099$
 • Özellikler: 4K 6.7″ Süper Retina XDR OLED, 128 GB ROM 6 GB RAM, A15 Bionic Chip.

1) Asus ROG 5S Pro

LoL Wild Rift Asus ROG 5S Pro

Hemen hemen her forum bu cihazı yılın en iyi oyun telefonu olarak ilan etti. LoL Wild Rift’i çalışır durumda tutarken birçok ağır oyun ve program arasında geçiş yapmak için yeterli güce sahiptir. A15 Bionic’in bazı dizüstü bilgisayarlardan daha iyi performans göstermesi gibi. Bu cihazın RAM ve hız aşırtma seviyeleri, gerçek bir tam boyutlu GPU’dan daha iyi performans gösterebilir. Büyük ekranı, daha büyük hoparlörleri sunuyor. Piyasadaki en iyi özellikleriyle bu telefon, piyasadaki en iyi LoL Wild Rift oyun deneyimini sunuyor. Sadece kendileri için en iyisi olmak isteyen oyuncular aramalarını burada sonlandırabilirler.

 • Marka: Asus ROG
 • Fiyat: 1589 $
 • Özellikler: 6.7″ 144Hz AMOLED HDR10+, 18 GB RAM, 512 GB ROM, Qualcomm SM8350 SD 888 5G.

Not: Bu liste sadece yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Wild Rift için Telefon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Wild Rift 2.4 Yaması


Bu içeriğe oy verin!