LOL Win Trade Nedir? WT Ne Demek [Win Trade Lol] Rehberi

LOL Win Trade Nedir
LOL Win Trade Nedir

LOL Win Trade Nedir? Sevgili League of Legends okuyucuları selamlar, bu yazıda LOL kazanma oranından (Lol Wt Nedir) bahsedeceğiz. Hadi gidelim WT Ne Demek öğrenelim. Genellikle herkes League of Legends’de yüksek bir rütbeye sahip olmak ister veya ilk sezonu bitirmeyi ister.

Olaylardan biri de Win Trade LoL Win Trade, oyunda çokça duyacağınız ifadelerden biridir. Bazen oyunu kazanırken oyun bitiminde wt kısaltması kullanılır. Herkesin çok sık kullandığı bu kelimeyi bilmiyorsanız, oyunda kendinizi eksik hissedeceksiniz. bizde sizler için Lol Rehberinde Bugün Wt den Bahsedeceğiz.

LOL Win Trade Nedir?
LOL Win Trade Nedir?

Ayrıca şu Hberimizi de Okuyunuz: Resident Evil Village Hazine Haritası


LoL Win Trade, rakip takımın kazanması için planlanan eylemlere verilen isimdir. Bu tarz olayların yüksek elo içerisinde yaşandığını vurgulamak isterim. Bir taraf, diğer tarafın Lol Kümesini yükseltmek için kasıtlı olarak kaybetmeyi kabul eder. Bu kavram da oyun stratejisi genel anlamda çok daha yüksek Elolar da meydana gelmektedir. Eminim düşük bir eloya sahipseniz ve ya kümeniz çok düşükse bu tarz şeyleri pek fazla duymayacaksınız.

LOL Win Trade Nedir?

LoL (League of Legends) çok rekabetçi bir oyundur, çok yüksek kümelerde yani sıralarda rekabetin dozu ve eğlencesi gerçekten inanılmazdır. Oyuncular sürekli olarak sezonu ilk bitirmek için ilginç stratejiler oluşturmaya aynı zamanda bulmaya çalışan oyunlar yaratmaya çalışıyorlar.

LoL Win Trade ortaya çıkan stratejilerden biridir. Birisi sezonu kazanamayacağından emin olduğunda, sevmedikleri birinin kazanan olmasını önlemek için oyunlarda rakiplerini güçlendirerek diğer rakiplerin sıralamalarını yükseltmelerine yardımcı olabilirler.

WT Yapan bir çok Oyuncular var ve bu rütbedeki oyuncular genellikle Elmaslar. Yüksek rütbelerde az sayıda oyuncu vardır ve herkes birbirine orada çok rahat tanıyor. Yüksek rütbelerde win trade lol Stratejisine oldukça fazla rastlama imkanına sahipsiniz. Bu sebep ile Takım arkadaşlarınız ile iyi vakit geçirmeye ve maçı tamamıyla kazanmaya odaklanın. Bu Derecedeki iki arkadaşın Oyunda karşı karşıya gelmesi çok muhtemeldir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ets 2 egea modu indir


WT Ne Demek

WT Stratejisi Çok etik bir yöntem olmasa da League of Legends’de en popüler yöntemlerden biridir. Oyuncunun sezonu birinci bitiremediği bu sebep ile karşı rakipten sevdiği veya kazanacağını hissettiği olaydır. Bu sebep ile oyunda rakibi bilerek besleyerek karşı rakibin oyunu bitirip bir sonraki lige geçmesine olanak tanıyıp karar verdiği olaydır.

Oyuna girdiğinde, seçtiği kişiye bilinçli olarak besleyerek ona ölen kişiler wt yapmış olur.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOL Win Trade Nedir Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Metin2 Kazma


Bu içeriğe oy verin!