Pazar, Nisan 14, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LoL Yeni Sezon Ne Zaman 2023 Başlıyor… 13. Sezon Başlangıç Tarihi

LoL Yeni Sezon Ne Zaman 2023? League of Legends 12. sezonun muhtemel bitiş tarihinin Kasım olmasıyla birlikte. İnsanlar League of Legends 13. sezon ne zaman başlayacağını merak etmeye başladı. Bu, birçok yeni harika içeriğin yanı sıra, kişinin sıralamasını iyileştirmek için yeni bir fırsat anlamına gelir. Bazı potansiyel olarak büyük orman değişiklikleri de dahil olmak üzere şimdiye kadar sadece birkaç şey açıklandı. League of Legends Sezon 13‘ün başlangıç ​​tarihleri ​​ve saatleri aşağıdadır. League of Legends Sezon 12’ye en büyük katkı iki yeni ejderhadır. Kimyasal Teknoloji ve Hex Tech. Hextech popüler olsa da Chemtech kesinlikle değil. Buradaki anahtar kelime, Chemtech’in oyuna iki yamada resmi olarak girmesinden sonra kaldırıldı.

Hayranlar, haritaya yayılan gizliliği sevmiyor. Geliştiriciler onu şaşırtıcı bir şekilde kaldırdılar ve gelecekte tekrar oyuna dahil etmek için çalışıyorlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Dünya Şampiyonası Fikstür


Lol Yeni Sezon Değişikliği Ormancılar için Olacak Gibi Görünüyor…

Güneydoğu Asya’da League of Legends’ı yönetmeye yardımcı olan şirket Garena,

bariz bir tesadüfle, 2023’te ormandaki olası değişiklikleri tartışan yeni bir geliştirici blogu yayınladı. Makalenin tamamını okumak istemeyenler için bu geliştirici blogu, ormanın ne kadar zor olduğunu tartışıyor. Bu ormancıların her yerde olması ve çok şey yapması beklenirken. Aynı zamanda çiftliklere ayak uydurmak ve kampları verimli bir şekilde temizlemek zorundalar. Riot geliştirme ekibi bir yardım çığlığı duydu. Ormanda oyuncuları kovalayan küçük kurtları geri getirmeye çalışıyorlar. Bu onların evcil hayvanı olacak ve ormancı oyunda daha fazla şey yaptıkça seviye atlayacak. Ayrıca savaş kampının bazı zorluklarını seslerinden alacak gibi görünüyor.

Bunun nasıl çalışacağı tam olarak teyit edilmemiş olsa da, şu anda test ediyorlar. Bu, ormanda oynayan herkes için oldukça büyük bir değişiklik olabilir. Daha fazla kahramanın ve daha az yetenekli oyuncunun ormana girebilmesi için ormana girmeyi kolaylaştırmak istiyorlar. Ama yine de insanların temizlikten farklı bir şekilde ne kadar iyi olduklarını göstermelerini istiyorlar. Bu elbette bazı risklerle birlikte gelir. Ancak pozisyona daha fazla insanı getirmek için biraz çeşitlilik ve ödüller eklemek pozisyonun sağlığına yardımcı olabilir. Birçoğu karakterin OP olduğunu söylese de, genellikle oyuncuya bağlı gibi görünüyor.

Asıl Sorumuza dönmek gerekirse LoL 13. Sezon Ne Zaman Başlayacak bilgilerini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

LoL Yeni Sezon Ne Zaman 2023

LoL Yeni Sezon Ne Zaman 2023? Olası League of Legends 13. sezon başlıyor Önceki sezonlara bakarsanız, bir sezonun ne zaman başladığını bulmak genellikle kolaydır. Neredeyse her zaman yılın son yamasından bir ay kadar sonra. Bu felsefeye uygun olarak, beklenen bitiş tarihi Ocak 2023’ün ilk Çarşamba’sıdır. Bu, League of Legends Sezon 13‘ün başlangıç ​​tarihinin muhtemelen 4 Ocak yerel saatle 23:59’da olacağı anlamına geliyor. Bunu doğrulamak biraz uzak ama tüm işaretler League of Legends takımının ne kadar sistematize olduğuna dair bir son tarihi gösteriyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LoL Yeni Sezon Ne Zaman 2023 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lol Ping Gösterme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER