Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Lole Ne Kadar Yatırdım (League of Legends)

Lole Ne Kadar Yatırdım? League of Legends teknik olarak oynaması ücretsiz bir oyundur. Oyun kazanmak için görünümlere mi ihtiyacınız var? Hiç de bile….. Hala skinlere ihtiyacınız var mı? Tam olarak değil, herkesin skinlere olan ilgisi oldukça fazladır, rakibinizi yenmek etmek için teknik olarak yeterlidir. Yine de hepimiz tüm skin koleksiyonundan tüm görünümleri elde etmek için harcayacak bir adam olduğunu biliyoruz. Hadi Riot, bir etkinlikte iki Yıldız Muhafızı prestij kostümü yayınladı. Tabi ki de sizde benim gibi o skinleri hemen satın almaya çalışacak.

İşte Bu yüzden buradasınız… League of Legends Ne Kadar Yatırdım öğrenmek için aşağıda ki bilgileri okumaya devam ediniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lole Kaç Para Yatırdım


Lole Ne Kadar Yatırdım

Miktar League of Legends’ta ne kadar para harcadığınızı kontrol etmek çok kolay. Asıl soru, League of Legends kozmetik ürünlerine ne kadar harcadığınızı bilmek isteyip istemediğinizdir. Doğrudan League of Legends destek sayfasına gitmek için bu bağlantıya tıklayın.

  • Bu sayfaya erişim sağladığınızda aşağıda ki kırmızı giriş sekmesine erişerek kaç para harcadığınızı görebilirsiniz.

Sadece League of Legends görünümlerine para harcayabilir misin? League of Legends’da ayrıca rün sayfaları satın almak için para harcayabilir, hesap adınızı değiştirebilir. Hatta sahip olduğunuz ten rengini bile değiştirebilirsiniz. League of Legends’ın harcayacak çok şeyi var ve gerçekten Riot’a biraz daha fazla para vermek istiyorsanız. Bunu TFT ve TFT Battle Pass’ın yanı sıra Little Legendary Egg ve Arena’da harcayabilirsiniz. Elbette bunlar Teamfight Tactics oynarken gerekli olmayan kozmetik öğelerdir. Peki League of Legends’a ne kadar harcadınız ve ilk satın aldığınıza pişman mısınız? Riot’un Ağustos 2022’de RP fiyatlarını artıracağını unutmayın. Bu nedenle gerçekten herhangi bir görünüm arıyorsanız, o zamana kadar biraz RP almayı unutmayın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lole Ne Kadar Yatırdım sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; LoL Ne Kadar Harcadım


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER