Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Lost Ark 2022 oyuncu sayısı – Kaç Oyuncu Bulunuyor?

Lost Ark 2022 oyuncu sayısı nedir? Lost Ark’ın şu anda kaç oyuncusu olduğunu merak ediyor musunuz? Burada mevcut bir oyuncu sayımız var. “Lost Ark”ın küresel olarak piyasaya sürülmesinden sonra, oyunun popülaritesi ve genel izleyicinin kabulü yeni zirvelere ulaştı. Oyun, etrafındaki en destansı savaşlardan, görevlerden ve karakter sınıflarından bazılarını içeriyor ve popülaritesi arttıkça merak edilecek çok az şey var. Bugün, Lost Ark oyuncu tabanındaki bazı istatistiklere ve daha spesifik olarak. Arkesia’nın 2022’ye kadar onlar için hazırladığı maceraya kaç oyuncunun katıldığına bir göz atacağız. İşte Sizin için hazırladığımız lost ark oyuncu sayısı kılavuzu…


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark En iyi Şifacı Sınıfı


Lost Ark 2022 kaç oyuncusu var

Lost Ark için (şimdilik) resmi bir oyuncu sayacı yok. Ancak Amazon ve Smilegate tarafından yayınlanan bilgilere göre oyun, 8 Mart itibariyle dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncuyu onayladı. Bu rakam, West’in piyasaya sürülmesinden sonra, oyun 1.324.761 oyuncuyla dünyanın en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısına ulaştığında geliyor. Steam tarihindeki en yüksek ikinci. Bundan sonra, aylık oyuncu tabanı Nisan ayında hafifçe düştü ve aylık 650.809 oyuncuya ulaştı. Ancak son 30 gün yaklaşık 730.211 aylık oyuncu olduğu için yavaş bir artış görüldü. Sayıların Nisan ayında istikrarlı bir şekilde artmasını ve zamanla ve oyun geliştikçe artmaya devam etmesini bekliyoruz. Şu anda, muhtemelen muhafazakar bir tahmin olan, herhangi bir zamanda Arkesia bölgesinde dolaşım yapan yaklaşık 700.000 oyuncu bekleyebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark Tuz Devi Nerede


Lost Ark 2022 oyuncu sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor

Bu sayıların zamanla artacağını kesinlikle umuyoruz. Lost Ark’ın rota haritasına göre, bu kesinlikle Lost Arc trenine binmek için en iyi zaman. Oyun yeni bir kıtayı keşfedecek, iki yeni sınıf deneyecek ve yeni baskın patronlarını yenecek. Bu nedenle, Smilegate’deki geliştiriciler, Oyuncuları saymak için kesinlikle bazı teşviklere sahipler ve bizleri nelerin beklediğini görmekten heyecan duyuyoruz. Zamanla sizi Lost Ark oyuncu tabanı ve oyunu çevreleyen genel meta verilerle ilgili en son istatistiklerle güncelleyeceğiz. Ama şimdilik, Arkesia dünyasını fethetmek için 20 milyonluk maceracı arkadaşlarınıza katılmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark 2022 oyuncu sayısı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Portal Taşı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER