LOST Ark Arkadaş Ekleme: Arkadaşınızı Oyunda Nasıl Eklersiniz?

LOST Ark Arkadaş Ekleme
LOST Ark Arkadaş Ekleme

LOST Ark Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır? Lost Ark gibi MMORPG’ler, oyunu fethetmek için dünyanın her yerinden oyuncuları bir araya getirebilir. İster çevrimiçi olarak oynayacak arkadaş arayan biriyle tanışıyor olun. İster gerçek hayattaki arkadaşlara katılmak istiyorsanız, Smilegate’in hit MMO’sunun yakın zamanda piyasaya sürülen Batı versiyonu bunu gerçekleştiriyor.

Lost Ark arkadaşlarla nasıl oynanır
Lost Ark arkadaşlarla nasıl oynanır

Arkadaşlarınızla oynamak için diğer oyunların izin verdiği gibi onları Steam’den davet edemezsiniz. Bunları oynatma listenize eklemeniz ve birlikte oynamaya davet etmeniz gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark Mokoko Seeds Konumu


Lost Ark arkadaşlarla nasıl oynanır?

Lost Ark arkadaşlarla nasıl oynanır?

Lost Ark’ta arkadaş listenize arkadaş eklemenin birkaç yolu vardır. İlk adım oyunu yüklemek ve topluluk bölümüne gitmek. Bu, ekranın sağ alt köşesinde bulunabilir. Arkadaşları Aç’a tıklayın ve İstekler sekmesine gidin. Buraya arkadaşınızın karakterinin adını girebilirsiniz. Onlara bir istek göndermek istediğinizi yazın ve onaylayın.

LOST Ark Arkadaş Ekleme

Arkadaşınız Lost Ark Dünyasında maceranızda tanıştığınız biriyse, oyun içi arkadaşı olmak için karakterleriyle etkileşime girebilirsiniz. Fareyi üzerlerine getirin. Kontrol tuşunu basılı tutun ve sağ tıklayın. Etkileşimli bir menü görünecek ve seçeneklerden biri onları arkadaş olarak eklemek. Bu düğmeye tıklamak bir arkadaşlık isteği gönderecektir.

Alıcı taraftaysanız veya bunu nasıl kabul edeceklerinden emin değilseniz, bunu yukarıda belirtilen “Topluluk” sekmesinden yapabilirsiniz. Sekmede, bir tür eylemin yapılması gerektiğini belirten kırmızı bir bildirim noktası olacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark FPS Arttırma


LOST Ark Arkadaş Nasıl Eklenir

LOST Ark Arkadaş Nasıl Eklenir
LOST Ark Arkadaş Nasıl Eklenir

İstekler sekmesinde, gelen ve giden tüm istekler, hala bekleyen biri olup olmadığını veya yolunuza gönderilen istekleri kabul/reddetmeyi görmeniz için kullanılabilir.

Bir arkadaşınızı ekledikten sonra, onu sizinle oynamaya davet edebilirsiniz. Arkadaş listenizden bir kişi, Topluluk bölümündeki Arkadaşlar sekmesinde görünür. Bu listede adlarına sağ tıklayın ve Partiye Davet Et’i seçin. Bir bildirim gönderilecek ve yolculuğunuza katılabilecekler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOST Ark Arkadaş Ekleme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark Oyuncu Sayısı


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.