Lost Ark Bifrost nedir ve ne işe yarar? Açıklandı

Lost Ark Bifrost Hakkında Her şey...
Lost Ark Bifrost nedir
Lost Ark Bifrost nedir

Lost Ark Bifrost nedir? Bifrost, The Lost Ark’ta kullanılan bir ışınlanma sistemidir. Ana hikaye ilerletilerek kilidi açılır ve oyuncular bir yelken lisansı kazandıktan sonra ilk Birfrost Yuvasını alırlar. Bifrost, oyuncuların Arkesia dünyasında farklı kaydetme noktalarına geçmelerini sağlar. World of Warcraft’taki Keystones’a çok benzerler, çünkü oyuncuyu kaydettikleri yere anında ışınlarlar.

Oyun boyunca üç Bifrost yuvasının kilidi açılabilir ve iki tane daha Crystal Aura Avantajları kazanabilir. Diğer iki Bifrost yuvasının kilidini açmak için oyuncuların Ignea Jetonları satın almaları gerekir. Bu ödüller, belirli bir alanda %100 tamamlama elde etmek içindir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Bifrost Keys Nasıl Alınır?


Lost Ark Bifrost nedir

Bifrost menüsüne ekranın sağ alt köşesindeki Macera sekmesinden veya ALT+W tuşlarına basarak erişilebilir. Bu ekrandan oyuncular Bifrost Slotlarındaki konumlarını kaydedebilir veya kaydedilen konumlardan birine geçebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Hayalet Gemiler


Bununla birlikte, Bifrost’un iki saatlik bir bekleme süresi vardır. Bu nedenle bu yuvaları önemli ancak perili olmayan alanlara yaymak en iyisidir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Bifrost sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Guardian Raids Giriş


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.