Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Lost Ark Coordination Book Nedir?

Lost Ark Coordination Book Nedir? Coordination Book, oyuncuların The Lost Ark’taki PVP savaşlarından önce erişebilecekleri güçlü bir menüdür. Uyumlama Kitabına erişmek, oyuncuların belirli becerileri değiştirmelerine izin vererek, oyuncuları oyuncu arenalarına karşı karşıya getirir. Kitap, farklı durumlar için farklı yapıları belgeleyebilir.

Bu, oyuncuların hangi yapıları beğenebileceklerini ve sınıflarının gerçek potansiyelinin ne olabileceğini belirlemelerinin en iyi yoludur. Tamamen özel yapımlardan önceden ayarlanmış önerilere kadar, Koordinasyon Kitabı çok büyük bir yardımdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Başlamıyor


Lost Ark Koordinasyon Kitabı

Oyuncular 20. seviyeye ulaştığında ve Luterra’daki ana hikaye bölümünü tamamladığında PVP savaşlarının kilidi açılacak. Bu, koordinasyon kitabını kullanıma açacaktır. Varsa, oyuncular oyun içi menüden Koordinasyon Kitabı’nı açabilirler. Sadece oyun içi menü ekranını açın ve kitabı açmak için alt menüyü seçin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Easy Anti Cheat Error 30005


Lost Ark Coordination Book Nasıl Kullanılır?

Lost Ark Koordinasyon Kitabı
Lost Ark Koordinasyon Kitabı

Koordinasyon Kitabını açın ve oyunda her biri farklı bir PVP modu ile etiketlenmiş birden fazla sekme olacak. Bu sekmelerde, belirli bir mod için birden çok ön ayara izin veren daha fazla sekme vardır. Oyuncular belirli sayıda stat puanını farklı kategorilerde gruplayabilir. Bu kategoriler şunlardır:

  • Kritik : Verilen kritik hasar olasılığını artırır.
  • Uzmanlaşma : Sınıf yeteneklerinin ve uyanış becerilerinin etkinliğini arttırır.
  • Hakimiyet : Zayıflatılmış düşmanlara verilen hasarı arttırır.
  • Hızlılık : Saldırı ve hareket hızını artırır ve yetenek bekleme sürelerini azaltır.
  • Endurance : Sağlığı ve zırhı arttırır.
  • Uzmanlık : Zayıflatıcıları iyileştirir ve düşman zayıflatıcılarının etkinliğini azaltır.

Sonraki beceri ayarlama sayfası. İstatistiklere puan atamak yerine, oynanan kurs için mevcut tüm becerileri listeler. Tüm becerilerin toplam 340 beceri puanı vardır. Uyumlamalar, Kayıp Ark’ın tipik PVE kurulumunda kullanılan istatistikleri veya becerileri değiştirmeden farklı sınıf yapılarıyla başa çıkmanın harika bir yoludur. En sevdiğin oyunu yenemez misin? Kolay kılavuzlar, haberler ve güncellemeler için bizi takip edin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Coordination Book Nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark FPS Nasıl Gösterilir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER