Lost Ark Easy Anti Cheat Error 30005: Hatası Nasıl Düzeltilir?

Lost Ark Easy Anti Cheat
Lost Ark Easy Anti Cheat

Lost Ark Easy Anti Cheat Error 30005 Hatası nasıl düzeltilir? Hatalar, oyuncuların görmek isteyeceği son şeylerden biridir. Herhangi bir hata, oyuncuyu tereddüt etmeden rahatsız edecektir. Bazı oyunların belirli ortak hataları vardır ve bazı hatalar belirli oyunlara özeldir. Lost Ark yakın zamanda Avrupa ve Amerika’da piyasaya sürüldü. Bu bölgelerde yeni bir oyun olduğu için EasyAntiCheat Error 30005 birçok oyuncuyu rahatsız etmeye başladı.

Siz de bu hatayla karşılaşırsanız lütfen bu makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin. Nasıl düzelteceğinizi öğrenin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark FPS Nasıl Gösterilir


Lost Ark EasyAntiCheat

Easy Anti Cheat hataları çok yaygındır ve oyunu çalıştırmak için bu yazılımı gerektiren herhangi bir oyunda meydana gelebilir. Farkında olmayanlar için Easy Anti Cheat çok önemlidir. Epic Games tarafından geliştirilen ve oyunların hile yapanlar tarafından kötüye kullanılmasını engeller. Haksız bir avantaj elde edilmesini engelleyen bir yazılım parçasıdır.

Easy Anti Cheat hataları genellikle Easy Anti Cheat yazılımı bozulduğunda veya sistemden kaybolduğunda ortaya çıkar. Bu nedenle, bu hatayı gidermek için bu yazılımı onaracağız veya yeniden yükleyeceğiz. LOST Ark’ta bu hatayı çözmek için hangi adımları izlemeniz gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Bedava Pet


Lost Ark Easy Anti Cheat Error 30005: Hatası

Lost Ark EasyAntiCheat
Lost Ark EasyAntiCheat
  1. Bu hatayı çözmek için atmanız gereken ilk adım, bu yazılımı onarmaktır. Bunun için şu yola gidin: Dosya Gezgini! > C Drive > Program Dosyaları (x86) > Steam > steamapps > ortak > LOST Ark > İkili Dosyalar > Win64 > EasyAntiCheat. Bu klasörde, kurulum penceresini açmak için EasyAntiCheat_Setup’a çift tıklayın. Burada,  bu yazılımı onarmak için Onarım Servisi’ni  seçin.
  2. Hala bu sorunla karşılaşıyorsanız, Windows’unuzun en son sürüme güncellendiğinden emin olun. Bunun için Windows Arama Çubuğuna “Güncellemeleri Kontrol Et” yazın ve enter tuşuna basın. Buradan Windows’unuzun güncel olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
  3. Son olarak, LOST veya bozuk dosyaların yeniden yüklenmesi için Lost Ark oyun dosyalarını doğrulamalısınız. Bu adım, eksik dosyalardan kaynaklanan birçok hatayı önlemeye yardımcı olur. Oyun dosyalarını doğrulamak için Steam’i açın > Steam Kütüphanesini Ziyaret Edin > LOST Ark >! Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula’ya sağ tıklayın.

Bu şu şekilde yapmadan sorunu hiçbir şekilde çözemezseniz:

Bilgisayarınızdaki sistem veya oyun dosyalarını değiştirmeye engel olabilecek herhangi bir üçüncü taraf virüsten koruma programı etkindir. Aynı zamanda diğer programları devre dışı bıraktıktan sonra tekrar denemelisiniz. Yani, Lost Ark EasyAntiCheat 30005 hatasını düzeltmek için gereken tek şey bu. Bu hatayı bu kılavuzla çözebildiyseniz, arkadaşlarınızla da paylaştığınızdan emin olun.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Easy Anti Cheat sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Virtues Nedir


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.