lost ark glaive release date; Çıkış Tarihi Ne Zaman?

lost ark glaive ne zaman gelecek
lost ark glaive release date
lost ark glaive release date

lost ark glaive release date nedir? Lance Master, Lost Ark’a geri geldi. Ancak yeni bir adla. Glaivier, yakın tarihli bir blog gönderisinde Lost Ark Glaivier sınıfının yakında geleceğini duyurdu. Dövüş sınıfının becerilerini oyuna nasıl yaklaştığını belirti. Glaivier, her iki silahta da uzmanlaşmış gelişmiş bir sınıftır. Onları biri veya diğeri üzerine inşa etmek cazip gelse de, gerçek faydalar her ikisini de doğru şekilde kullanmaktan gelir. Bu kılavuz, Glaivier’in Lost Ark da, oyuna ne zaman geldikleri ve savaşta onlardan ne bekleyebileceklerini gösterecektir. Bizlerde bunlar dahil olmak üzere şu ana kadar bildiğimiz her şeyi sizlere aktaracağız. Lost Ark Sınıfları için tüm bildiklerimizi sizler ile paylaşacağız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark En iyi Şifacı Sınıfı


lost ark glaive release date Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Smilegate’in blog gönderisinde yalnızca Glaivier’in Nisan veya Mayıs’ta Destroyer ile piyasaya çıkacağından bahsediliyor. Yeni güncellemenin 15 Nisan civarında yayınlanması bekleniyor. Bu yüzden bu tarihlerin aynı kalacağını varsayarsak, Nisan ayında Glaivier’in South Vern ile çıkışını ve diğer birkaç eklemeyi göreceğiz. Destroyer, Mayıs ayında bazı yeni Muhafız Baskınları ile devam edecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark Tuz Devi Nerede


lost ark glaive nasıl oynanır

Bir mızrak ve kılıç kuşanan glaive, odaklanmış becerileri arasında geçiş yaparak patlayıcı hasar verir. Geniş bir etki alanına sahip daha güçlü saldırılar gerçekleştirir. Gunslinger ve üç duruşu yerine Glaivier’in iki duruşunu geliştirmeniz için teşvik ediliyorsunuz. Smilegate, Glaivier’i kullanmanın en iyi yolunun poza girmeden önce enerji oluşturmak olduğunu söylüyor çünkü bir istatistik artışı elde edeceksiniz. Nasıl çalıştığı ve ne tür bir veri promosyonu alacağınız hala biraz belirsiz.

Glaivier’in toplamda yaklaşık 22 yeteneği vardır ve bunların hepsi hareket etmek ve düşmanlarınıza birden çok kez vurmak etrafında döner. Örneğin, Half Moon Slash, mızrağı yerde sürüklerken ilerlediğinizi görecek, ardından birkaç kez vuracak ve bir oyukla bitirecek. Glaivier ayrıca, hasarı reddeden ve karşılık vermeniz için fırsatlar yaratan Dragonscale Defense gibi çeşitli savunma hareketlerine de erişebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost ark glaive release date sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Portal Taşı