Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Lost Ark Grand Prix Çıkış Tarihi Ne Zaman Gelecek? Nasıl Oynanır

Lost Ark Grand Prix Çıkış Tarihi Ne Zaman Gelecek? Lost Ark, Mart ayında bir sürü meraklı ve nerf ile bazı eğlenceli yeni oyun modlarını içeren büyük bir güncelleme aldı. Etkinliğin zirvesi, bazı çok garip giriş kuralları olan Grand Prix etkinliğidir. Mart Güncellemesi 10 Mart’ta yayınlandı ve yeni içerikle doluydu. En iyi bölüm, Grand Prix de dahil olmak üzere yeni içeriğin şu anda oyuncuların keyfini çıkarabilmesidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Coordination Book Nedir


Lost Ark Grand Prix Nedir?

Arkesia Grand Prix, Mart güncellemesinde The Lost Ark’ta tanıtılan yepyeni bir oyun modudur. Güncelleme ile birlikte gelir ve Nisan ayına kadar kullanılabilir olacaktır. Grand Prix, Mario Kart’a en çok benzeyen, oyuncuları sevimli çizgi dinozorlara dönüştüren bir yarış mini oyunudur. Pistte yarışırken oyuncular birbirlerine saldırabilir ve ilerlemeyi durdurmak için tuzaklar kurabilirler. Müsabaka takım bazlıdır ve her takımda en iyi performans için yarışan toplam yedi oyuncu vardır.

Mini oyunlar eğlencelidir ve zaten çeşitli oyun seçeneklerinde yenidir. Grand Prix, oyuncuları başka bir oyun içi para birimi olan Arkesia Event Coins ile ödüllendirir. Bunlar, çeşitli özel kozmetik ürünleri ve ürünleri satın almak için kullanılabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Başlamıyor


Arkesia Grand Prix nasıl oynanır?

Belirtildiği gibi, Grand Prix bugün The Lost Ark’ta yayınlanmaya hazır ve Nisan ayına kadar devam edecek. Bu süre zarfında etkinliğe girmek için kolay bir yol vardır, ancak zaman sınırlıdır. Grand Prix her çift sayılı saatte bir yapılır. Girmek için, harita boyunca pembe ünlem işaretli NPC’ler mevcuttur. Oyuncular herhangi bir büyük şehirde bir tane bulabilir ve önlerinde dev bir beyaz portal belirecektir. Oyuncular şu anda yarışma için zamanında olmalıdır.

Saat 14:00’te oynamayı düşünenler, oynamak için o sırada NPC’ye başvurmalıdır. Oyuncular, günlük görevler olarak kabul edilen Arkesia Grand Prix’sine günde yalnızca bir kez katılabilirler. Birden fazla karaktere sahip kişiler, listelerinden yarışmak için yalnızca bir karakter seçebilirler. Bir maça katılmak için oyuncuların seviye 50 veya üzeri olması gerekir. Arkesia Grand Prix, Lost Ark’taki en ilginç yeni etkinliklerden biridir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Grand Prix Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Easy Anti Cheat Error 30005


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER