Lost Ark Guardian Raids Giriş Yapma, katılma ve Nasıl Açacaksınız?

Lost Ark Guardian Raids Giriş
Lost Ark Guardian Raids Giriş

Lost Ark Guardian Raids Giriş Nasıl Yapılır? Guardian Raids, oyuncuların Lost Ark’ta fethedebilecekleri çeşitli oyunsonu aktivitelerinden biridir. Bu, onlara bir Koruyucu Boss ile meydan okuyan bir PvE etkinliğidir. Her baskının yenmek için benzersiz bir Koruyucusu vardır ve hepsinin emrinde kendi özel yetenekleri ve mekanikleri vardır.

The Lost Ark’ta 50. seviyeye ulaşmaya ek olarak, oyuncuların bu özel baskınlara katılma yeteneğinin kilidini açmaları gerekir. Bunun için Guardian Raid Credentials görevini tamamlamaları gerekecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Ses Çalışmıyor


Lost Ark Guardian Raids Giriş Kilidini Açma

Guardian Raid günde iki kez oynanabilir. Tek başlarına yapılabilirler veya oyuncular, her bir baskında bulunan son derece güçlü patronları yenmek için üç kişiye katılabilir. Smilegate MMORPG’deki çoğu aktivite gibi, 50. seviyeye ulaşmak bir zorunluluktur. Burası birkaç oyun sonu mücadelesinin mevcut olduğu yerdir ve Koruyucu Baskınlar bir istisna değildir. North Vern’in kilidinin açılması ve Guardian Raid kimlik bilgisi görevinin tamamlanması gerekiyor. Guardian Raid’de bulunan görevleri nasıl tamamlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Unavailable in your region Hata


Lost Ark Guardian Raid Katılma

  • Seifeltz’i bulun ve onunla konuşun
  • Guardian Raids’e katılmak için gereken belgeyi imzalayın
  • Belgeyi Seifeltz’e gönderin
  • Feragat, oyuncuların Guardian Raids’e katılmalarına izin verir

Gerçekten oyun içi bir formu imzalamak kadar basit. Bu yapıldıktan sonra, oyuncular Arkesia’daki herhangi bir büyük şehre seyahat edebilirler. Guardian Raid ilan panoları bu şehirlerde bulunabilir. Savaşabileceğiniz farklı patronları görmek için Guardian Raid bülten tahtasıyla etkileşime geçin. Her birinin ulaşılması gereken bir eşya seviyesi vardır, aksi takdirde oyuncu o özel baskına katılamayacaktır.

Lost Ark Guardian Raids Nasıl Giriş Yapılır
Lost Ark Guardian Raids Nasıl Giriş Yapılır

Öğe seviyesi gereksinimleri karşılar veya aşarsa, bir baskın seçmek oyuncuların onu bireysel olarak başlatmasını sağlar. Veya takım tabanlı bir çaba için sıraya girmesine olanak tanır. Daha sonra Guardian Raid’e gönderilecekler. Orada, yenmek için çok fazla beceri ve saldırı yeteneği gerektiren devasa bir canavarla karşılaşacaklar. Birkaç arkadaşın yardımı olmadan Muhafızlarla karşılaşan herkese iyi şanslar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Guardian Raids Giriş sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Grand Prix Çıkış Tarihi