Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LOST Ark Hammer Mokoko seed Konumu: Nerede Bulunur?

LOST Ark Hammer Mokoko seed Konumu Nedir? Los Ark, “Maceracının Kitabı” olarak bilinen Arkesia’nın çeşitli unsurlarına ayrılmış bir derlemeye sahiptir. Kayıp Ark’ta şaşırtıcı miktarda koleksiyon var ve denemeden önce birkaçına rastlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Koleksiyon türlerinden biri de “Mokoko Seeds“. Bazılarının bölgenin bilinen sınırlarının dışında dahi saklanabileceği düşünüldüğünde, bulunması diğer nadir eşyalar kadar kolay değildir. Her alanda birkaç gizli Mokoko tohumu bulunmalıdır.

Hammer Mokoko seed konumunda 12 adete kadar Mokoko tohumu bulacaksınız. Her yere dağılmışlar, bu yüzden gözlerinizi açık tutun. Aşağıda Mokoko Seeds’in yeri verilmiştir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Logging Açma


LOST Ark Hammer Mokoko seed Konumu

LOST Ark bulunan ilk Mokoko Seed konumunu oyunculardan bir tanesi paylaşıyor. Mağaranın aşağısındaki yolun yaklaşık üçte biri Hammer Mokoko seed yerlerini kapsıyor gibi. Oyuncular kapının yanında iki mangal görecekler. Onları geçmeden hemen önce, sağda iskele ve bazı ağlar var. Sağdaki barbekünün yanında Mokoko Tohumu var. Oyuncu, mangal ile kapıdan geçmeli ve sağda küçük bir kırılma görene kadar yolu takip etmelidir.

Varilleri ve yenmesi gereken bazı düşmanları görecekler. Gizli bir yol açmak için namlunun sağındaki duvara doğru ilerleyin. Sunağın yanından iki Mokoko tohumunu alın ve feneri sunaktan çıkarın. İki Mococo tohumu daha bulmak gerekiyor.

LOST Ark Hammer Nerede
LOST Ark Hammer Nerede

Fenerle geri gel ve mangalla tekrar kapıdan geç. Karşı duvarda oyuncuların ilk Mokoko Tohumlarını bulabilecekleri daha fazla rıhtım ve varil olacak. Onları ayırın ve başka bir gizli alan için koruduğu duvara sarılın. Gizli yolu takip edin; ilk Mokoko tohumu soldadır. Feneri yakındaki bir sunağa yerleştirin. Geçmek için altın bir köprü oluşturun. İkinci Mokoko Tohumu, Lost Ark taş platformunun üzerindeki taş sunak üzerindedir.

LOST Ark Hammer Konumu
LOST Ark Hammer Konumu

Oyuncular gri çekici geçmelidir, ancak haritanın ikinci yarısına giremezler. Dört yeşil parlayan dikilitaş görecekler. Yanan ızgaranın yanında başka bir Mokoko Tohumu var. Şimdi haritanın ikinci yarısına giden yolu takip edin, ancak onu geçmeyin. Bunun yerine, iki maden arabasının arkasına gidin. Başka bir gizli Mokoko tohumu var. Maden arabasını sürmeye devam et.

LOST Ark Hammer Mokoko
LOST Ark Hammer Mokoko

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Skill Point Kullanımı


LOST Ark Hammer Mokoko

Devam etmeden önce arkadaki kırık köprüye geri dönün. Oyuncular Mokoko Tohumunun yerden yapıştığını görecekler. Ashhammer’ın ilk büyük açık alanına gidin. Kuzey duvarında ahşap bir kafes bulunmaktadır. Kafesi kır. Molozun arkasında başka bir Mokoko Tohumu var.

Şimdi ikinci büyük açık alana geçin. Kuzey uçurumdaki ahşap fıçının yanında Mococo tohumu var. Oyuncular üçüncü büyük açık alana girdiklerinde, 11. Mokoko tohumunu elde etmek için sağa kırılmalıdır. Ardından son açık alana girmeleri gerekir. Haritanın en kuzey ucunda bir dizi kırık kapı var. 12. ve son Hammer Mokoko tohumu kapıdan mümkün olduğu kadar geçer.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOST Ark Hammer Mokoko seed Konumu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark Jewel Coral Nerede


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER