Lost Ark Hayalet Gemiler Nelerdir ve (Gemi Seviyeleri) Nedir?

Lost Ark Hayalet Gemiler
Lost Ark Hayalet Gemiler

Lost Ark Hayalet Gemiler Nelerdir? Hayalet Gemiler, oyuncu LOST Ark’a yelken açtıktan sonra gerçekleşebilen haftalık baskınlardır. Ek olarak, oyuncuların “The New Voyage” ve “The Walls of the South Valley”i tamamladıktan sonra 2. Seviyeye ulaşmak için gemilerini kullanmaları gerekecek. . Açık denizlere indikten sonra, oyuncular haritada her hayalet geminin yerini gösteren üç gemi simgesi görecekler.

Gemilerden birine yelken açmak, ara sahneleri ve baskın muharebesiyle sonuçlanan olayları tetikleyecektir. Bu savaşlar yüreksizler için değil, bu yüzden hazırlıklı olduğunuzdan emin olun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Guardian Raids Giriş


Lost Ark Hayalet Gemiler ve Seviyeleri

  • Kabus Hayalet Gemisi: Eşya Seviyesi 460
  • Gölge Hayalet Gemisi: Eşya Seviyesi 960
  • Fırtına Hayalet Gemisi: Eşya Seviyesi 1370

Oyuncular, birçok farklı öğe, gravür, mücevher, deneyim ve diğer kaynaklar için harika bir kaynak olduklarından… Bu savaşları bir kerede çözmeye teşvik edilir. Ayrıca, oyuncu mevcut tüm adaları topladıktan sonra harika bir Korsan Parası kaynağıdır. Ghost Ship’in alt karakterler içeren haftalık bir zamanlayıcıda çalıştığını unutmayın. Hayalet gemiyi avlama zamanı geldiğinde, yerini belirlemek için Procyon’un pusulasını kullanın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Hayalet Gemiler sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Ses Çalışmıyor