Lost Ark Logging Açma ve kaydetme: Günlük kaydı Nasıl Açılır?

Lost Ark Logging Açma
Lost Ark Logging Açma

Lost Ark Logging Açma işlemini oyuncuların çok merak ettiğini öğrendik. Lost Ark, sahnedeki en yeni MMOARPG’dir. Ancak oyun ilk olarak 2019 yılında Güney Kore’de piyasaya sürüldü. Dünyanın geri kalanındaki oyuncular oyuna tam olarak erişmek için şimdiye kadar beklemek zorunda kaldı. Smilegate tarafından geliştirilen ve Amazon Game Studios tarafından batılılaştırılan oyun, 2022’nin en iyi MMO oyunlarından biri olarak belirlendi. Toplanacak binekler, görünümler ve evcil hayvanlar gibi tonlarca özelliğin yanı sıra... Dereceli PvP ve tonlarca Twitch Drop ile LOST Ark’a atlamak için heyecan verici bir zaman.

Lost Ark’ta oyuncular, zanaatkarlık ve diğer etkinliklerde kullanılabilecek malzemeleri toplamalarınI YAPABİLECEKSİNİZ. Buna olanak tanıyan yaşam skill point olarak bilinen çeşitli zanaatkarlık özellikleri arasından seçim yapabilecekler. Özellikle oturum açmak, oyuncuların materyal ve kaynak toplamasına olanak tanır. Bu kılavuzda, Lost Ark’a giriş yapmak hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklıyoruz.

Günlüğe kaydetme hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Skill Point Kullanımı


Lost Ark Logging Açma Nedir?

Günlük kaydı, oyuncuların zanaatkarlık mesleği olarak seçebilecekleri birçok yaşam becerisinden biridir. Bu özel beceri, Logging, ağaçları kesmenize ve odun toplamanıza izin verir. Ancak, günlük tutmanın aktif işbirlikçi oyuna izin vermesiyle diğer zanaatkarlık mesleklerinden farklıdır. Bazen bir ağacın tek başına devrilemeyecek kadar büyük olduğunu görürsün, bu noktada diğer oyuncular yardım etmek için devreye girebilir.

Tüm ödüller ve kaynaklar oyuncular arasında eşit olarak dağıtılacaktır. Oyuncular yaşam becerileri ile uğraşırken, yaşam enerjisi tablosunda yaşam enerjisini tüketecek ve enerji hesaptaki karakterler arasında paylaşılacaktır. Bu özel yaşam becerisindeki seviyeniz, hesabınızdaki tüm karakterler arasında da paylaşılacaktır. Ağaç kesme veya madencilik gibi meslekler yaparken bunu aklınızda bulundurun.


Lost Ark Günlük
Lost Ark Günlük

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark Jewel Coral Nerede


Lost Ark Günlüğü Nasıl Öğrenirim ve Nasıl Açarım

LOST Ark’a girmek ve bazı ağaçları kesmek için, “Odun doğrayın!” Rehber görevinin kilidini açana kadar ana görev dizisini takip etmeniz gerekir. Bu görevin bir parçası olarak Luterra’daki Billbryn Ormanı’na ulaşacak ve işe alım kayıt aracını alacaksınız. Daha sonra her iki ağacı da belgelemekten siz sorumlu olacaksınız. Bu görevi yaparken öğrendiğiniz gibi, oyuncuların günlük kaydı gibi yaşam becerileriyle uğraşırken bir yaşam becerisi aracına ihtiyaçları vardır. Çeşitli nadirliklere ve istatistiklere sahip olabilirler.

Yaşam becerisi araçları – örneğin, acemi kayıt aracınız – ayrıca, o yaşam becerisini kullandığınızda azalan belirli bir dayanıklılığa sahiptir. Aletlerinizi iyi durumda tutmak için onları onarmak (maksimum dayanıklılıklarını azaltmak pahasına) veya kristallerle yükseltmek için ödeme yapabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Logging Açma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark Rovlen Konumu