Oyun

Lost Ark Mouse Ayarları Değiştirme: nasıl değiştirilir?

Lost Ark Mouse Ayarları Nasıl Değiştirilir? Lost Ark, tüm Founders Pack sahipleri için Erken Erişim’de mevcuttur ve oyunun harika özelliklerinden biri de fareyi kullanma şeklidir. 2019’dan beri Güney Kore’de var olan MMORPG oyunu sonunda Batı Kıyısı’na geliyor. Yıllar geçtikçe oyun sağlam bir temel oluşturdu ve birçok ödül kazandı. Oyun, Smilegate RPG ve Tripod Studios tarafından ortaklaşa geliştirildi ve ABD ve Avrupa’da Amazon Games tarafından yayınlandı.

Lost Ark Mouse Ayarları

Fare, PC kullanıcıları için tasarlanmış ve üretilmiş oyunlarda hayati bir rol oynar. İdeal kontrol cihazı hem klavye hem de fare kullanır. Varsayılan düzen çok kullanışlıdır, ancak oyuncuların kontrol şemasını oyun tarzlarına uyacak şekilde değiştirmeleri gerekir. PVE ve PVP’li Lost Ark gibi oyunlar için daha da önemli hale geliyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Kaç GB


Lost Ark’ta Mouse Ayarlarını değiştirmek son derece kolaydır

Oyunun başında oyuncular varsayılan düzeni görecekler. Düzen, klavye ve fare için tuş bağlantılarını gösterir. Ancak birçok oyuncu, eğitimler arasında acele etme eğilimindedir.

Birçok oyuncunun ayrıca birden fazla düğmeli premium oyun fareleri vardır. Ne olursa olsun, Lost Ark tüm oyunculara kontrolleri kendi seçimlerine göre yeniden düzenleme özgürlüğü sunar. Kontrolleri değiştirmek çok yaygındır ve manipüle edilmesi kolaydır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark bağlantı zaman aşımına uğradı


Lost Ark Mouse Ayarları

Adım 1: Oyunu yükleyin.

Adım 2: Oyuna girdikten sonra klavyedeki kaçış düğmesine basın.

Adım 3: Oyuncunun karakterini bir dizi başka seçenekle birlikte görüntüleyen bir pencere açılacaktır.

Adım 4: Mevcut seçeneklerden ayarları seçin.

Adım 5: Oyuncunun mevcut seçenekler arasından Kısayol Tuşlarını seçmesi gerekecektir.

Adım 6: Oradan, temel kontroller tuş bağlantılarını açar.

Adım 7: Oyuncu artık gerekli değişiklikleri yapabilir. Oyuncu mevcut bir anahtarı seçer ve onu yeni bir role bağlarsa, önceki rolün yeni bir anahtara ihtiyacı olacaktır.

Son zamanlarda, bazı oyunlar, maçları kontrol etmede yeterince esnek olmadığı için eleştirildi. Ancak, oyuncuların kontrolleri uygun gördükleri şekilde haritalayabildikleri Ark’ta durum böyle değil.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Mouse Ayarları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark ekran görüntüsü nasıl alınır


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu