Lost Ark Opportunity Island Görev ve Ödülleri Nelerdir?

Lost Ark Opportunity Island Ödülleri Nelerdir?
Lost Ark Opportunity Island Görev
Lost Ark Opportunity Island Görev

Lost Ark Opportunity Island Görev ve Ödülleri Nelerdir? Lost Ark World, oyuncuların seyahat edebileceği, görevleri tamamlayabileceği ve tonlarca ödül kazanabileceği birkaç macera adasına sahiptir. Fırsat Adası, oyundaki birçok adadan biridir ve görev zorluğu açısından nispeten rahat bir adadır. Ada paralarını elde etmek nispeten kolaydır ve bazı güzel rahatlatıcı kooperatif görevleri vardır. Kesin veya sağlam bir uyum yoktur, oyuncunun ihtiyacı olan tek şey bir tekne ve bir oltadır.

Kayıp Ark’ın Batı versiyonu, yolculuğuna birçok oyuncunun katıldığını gördüğü için büyük bir başarı elde etti. Oyunun zevklerinden biri de yapılacak çok fazla aktivitenin olmasıdır. Macera Adaları, faaliyetlerin merkezidir ve her ada farklıdır. Örneğin, Island of Opportunity, uğraşacak zahmetli ada patronlarına sahip olmayabilir, ancak değerli ödüller sunar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Bifrost nedir


Lost Ark oyuncularına sunulan Opportunity Island tüm görev ve ödüller

Fırsat Adaları günün belirli saatlerinde ortaya çıkar. Bildirimlerden erişilebilir olduğundan emin olmak en kritik görevdir. Bir kez ortaya çıktıktan sonra, oyuncu “Balıkçılık Dünyasına Git” adlı ana göreve geçebilir. Bu görev dizisi, haritaya ulaştıktan sonra kolayca etkinleştirilebilir. Belirli bir NPC’nin bir ünlem işareti olacak ve onlarla konuşmak görevi belirleyecektir. Başka bir NPC ile konuşmak görev serisini başlatacaktır.

Görevin amacı oyuncular arasında 250 Golden Cross Sazan yakalamaktır. Bunu yapmak bazı değerli ödüller sağlar. Ek olarak, oyuncular iki ek görevi tetikleyebilir. Bunlar, “balık avına eğlence katmak” ve “bu avlanma yeri neden var”dır. Bu iki görev, ana görev dizisine benzer şekilde tetiklenir. Görev, ilk balıkçı NPC’si ile etkileşim kurduğunuzda mevcut olacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Bifrost Keys Nasıl Alınır?


Opportunity Island Ödülleri

  • 1. Sıra : 2.000 Gümüş
  • 2. Sıra : 1.800 Gümüş
  • 3. Sıra : 1.500 Gümüş
  • 4. Sıra : 1.200 Gümüş

Balık Tutmaya Eğlence Katmak:

  • x 2 Nadir Gravür Tarif Seçim Sandığı (Sınıfa Özel)
  • x10.000 Gümüş

Bu Balık Tutma Noktasının Varlık Nedeni:

  • +1 Cesaret
  • Nadir Savaş Oyma Tarif Seçim Çantası x4
  • x15.000 Gümüş

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Opportunity Island Görev sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Hayalet Gemiler


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.