LOST Ark Rovlen Konumu Nerede Bulunur? (Patron Rovlen)

LOST Ark Rovlen Konumu
LOST Ark Rovlen Konumu

LOST Ark Rovlen Konumu Nerede Bulunur? Lost Ark, bir gecede popülerden devasa hale gelen büyük bir genişleme geçirdi. Oynaması ücretsiz MMORPG, Güney Kore’de popülerdi, ancak o zamandan beri Amazon’dan dünya çapında büyük bir hit aldı.

Oyun, kıtaları korumak için dünya patronları da dahil olmak üzere, genişleyen dünyasında bazı etkileyici zorluklar içeriyor. Bu birkaç dev canavar, oyundaki en zorlu savaşlardan biridir ve tüm sunucular kazanmak için birlikte çalışmaya teşvik edilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Providence Stones Nedir


Oyuncular Lost Ark Rovlen Konumu nerede bulabilir?

Lost Ark Rovlen Nerede
Lost Ark Rovlen Nerede

Lovren, Luterra’nın güneybatı köşesindeki Birbrin Ormanı’nda yer almaktadır. Oyuncular ancak Luterra’ya yelken açma yeteneğini kazandıktan sonra Rovlen’in bölgesine ulaşabilirler. Dünya lideri olarak Rovlen her zaman aynı alanda kaldı ve başka hiçbir yerde bulunamadı.

Diğer patronlar kendi bölgelerinde hareket edebilirken, Lovren çoğunlukla yeraltındadır ve bulunması daha kolay olacaktır. Lovren öldürüldükten otuz dakika sonra yeniden doğar, bu yüzden ormanda değilse yeniden doğmasını bekleyin. Rovlen’in hangi kanalda aktif olduğunu belirlemek zor olabileceğinden bölgesel sohbete dikkat edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark Mokoko Seeds Konumu


Lost Ark Rovlen Nasıl Öldürülür?

Rovlen, 25. seviye bir dünya patronu ve bu da onu oyunda büyük bir tehdit haline getiriyor. Lovren, ölmeden önce tüketilmesi gereken 23 sağlık barına yayılmış 23 milyondan fazla sağlık noktasına sahiptir. Dev iblis bitkisinin iki ana saldırısı vardır – dallarla yuvarlanmak ve arka arkaya zehir tükürmek. Dokunaç çarpmaları, yerdeki kırmızı alanlar tarafından, zehirler ise mor ışıkla belirtilir.

Rovlen ayrıca oyuncuya bağımsız olarak saldıran bireysel dokunaçlar da üretebilir. Sonunda, Rovren dokunaçlarına sarılıp savunma pozisyonu alabilir. Bu, aldığı hasarın bir kısmını emecektir. Rovren’i yenmek daha çok hasardan kaçınmakla ilgilidir. Bitki saldırıları büyük hasar verir, ancak kolayca önlenebilir. Rovren’i yenmek için ortaya çıkan dallardan kaçmaya ve onları ortadan kaldırmaya odaklanın.

Herhangi bir dünya patronuna partisiz davranmak kötü bir fikirdir. Patronlar sunucu çapındadır, bu nedenle herhangi bir sayıda uzaylı Rovlen’i yenmek için savaşa katılabilir. Bu, bu karşılaşmayı yeni arkadaşlarla yeni bir parti bulmak için ideal bir zaman yapar.

Rovlen’i yenen oyuncular üç parça destansı teçhizat, alacaklar. Destansı bir aksesuar, rastgele bir hazine haritası, birkaç kart ve Rovlen macera kitabına bir giriş alacaklar. Bu öğeler Lost Ark’ın macerasını ve kart oyununu geliştirecek.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOST Ark Rovlen Konumu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark FPS Arttırma


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.