Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Lost Ark Ses Çalışmıyor: Oyun sesi Bozuldu Nasıl düzeltilir?

Lost Ark Ses Çalışmıyor Çözümü Nedir? Bir oyunun sesi ya da sesi neyse odur ve özünü kaçırırsa hiçbir oyundan zevk alamazsınız. Pekala, Lost Ark yakın zamanda Avrupa ve Amerika’da piyasaya sürüldü ve yeni bir oyun olduğu için bazı beklenmedik sorunları var. Ancak The Lost Ark, sesi veya sesi çalışmadığı için birçok oyuncuyu rahatsız ediyor. Benzer bir sorununuz varsa, bunu nasıl kolayca çözeceğinizi öğrenmek için bu makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin. LOST Ark, piyasaya sürüldükten sonra Steam’de büyük bir hit oldu ve sadece 24 saat içinde trend bir konu haline geldi. Ancak ne yazık ki bazı oyuncular, büyücü sesinin çalışmaması, kraliyet kristali satın alma işleminin başarısız olması…

Oyunun başlatılamama hatası, veri bozulması hatası, EasyAntiCheat hatası gibi bazı beklenmedik sorunlar nedeniyle oyunun tadını sonuna kadar çıkaramadı. Websesi tüm bu sorunları sizin için çözdüğü için, Lost Arc sesi çalışmama sorunlarınızı kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Unavailable in your region Hata


Lost Ark Ses Çalışmıyor Çözümü

Tüm ses seçeneklerinin ses seviyesi 0 olarak ayarlanırsa, oyun seslerini deneyimlememe sorunu olabilir. Bunun olmasını önlemek için oyun içindeyken Esc tuşuna basın ve Ayarlar’ı seçin. Oradan sesi seçin ve ses kaydırıcınızın 0’a ayarlanmadığından ve tüm kutuların işaretlendiğinden emin olun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Grand Prix Çıkış Tarihi


Lost Ark Ses Gelmiyor

Hâlâ sorun yaşıyorsanız, bilgisayarınızda aşağıdaki geçici çözümleri deneyin:

  1. Windows Ses Ayarlarına atlayın ve Hoparlör Çıkışınızı doğru şekilde seçtiğinizden emin olun.
  2. Windows Arama Çubuğuna ses sorun gidericisini yazın ve Enter’a basın. Sorun giderme sürecini başlatmak için İleri’ye tıklayın.
  3. Windows’unuzu en son sürüme güncelleyin. Windows Arama Çubuğuna Güncellemeleri Kontrol Et  yazın  ve Enter’a basın. Bekleyen bir güncelleme varsa buradan Windows’unuzu güncelleyin.
  4. Hoparlörünüzün veya kulaklığınızın sisteme uygun şekilde bağlandığından emin olun.
  5. Görev çubuğundaki Hoparlörler simgesinden ses cihazlarınızın sesini kapatmadığınızdan emin olun.

Bunlar, kayıp gemi sesi sorunlarını çözmenize yardımcı olabilecek bazı genel düzeltmelerdir. Bu makaleyi faydalı bulduysanız, lütfen arkadaşlarınızla paylaşın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Ses Çalışmıyor sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Coordination Book Nedir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER